Lg 32lb1r

czart

New member
W sprzedaży pojawił sie nowy model LG 32LB1R.
Jak on sie prezentuje w porównaniu do LG 32LX2R.
Z opisu widać, że podstawowa różnica to 2 tunery i brak obrotowej podstawy.
Może ktoś juz porównywał te dwa modele.

PS już najwyższy czas na zakup Mistrzostwa tuż, tuż
 
Ostatnia edycja:

Sebaa_

New member
Witam!
Też jestem zainteresowany opinią użytkowników lub osób, które miały okazję testować ten model lub większy 37" LB1R. Odpuściłem tego Thomsona 32LB220B4, myślę jeszcze nad Sharp'em P55, ale LG wydaje się być też warte zainteresowania. Korci mnie posiadanie TV z dwoma tunerami, chociaż do końca nie wiem po co ;) i motrycy z większą rozdzielczością niż P55.

Pozdrawiam
 

markeyson

New member
siemka. wlasnie kupilem tgo lcd 37 cali. na poczatku przerazilem sie jaki wielki ale jest ok. zaluje tylko ze tak dlugo zwlekalem z zakupem . teraz nikt mnie juz w kinie nie zobaczy:D jest:cool: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: i po co mi HD :confused: :confused: :confused:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
LG 37 LB1 - jest znakomicie wyposażonym LCD. Posiada dwa Tunery , zmieniające się i znikajace Pipy. Ale ważniejsze ,że z całą pewnością jest to jeden z najlepszych produktow Lg. Świetnie sobie radzi ze słabym sygnałem i z rozdzielczością natywna komputera. Przy sygnale HD rwelacyjnie rysuje krawędzie.
Przy cenie poniżej 6500 zł dla 37" jest super wybór dla komputerowców, maniaków HD , oraz tych co lubią korzystać z całego wyposażenia LCD.
pozdrawiam
 

autorus

New member
Też jestem zainteresowany tym lcd. W rozmiarze 32". Szczególnie po komentarzu Kikiego. Już raz posłuchałem się jego opinii i dobrze na tym wyszedłem. Jeżeli nowa platforma będzie dawała możliwość drugiego tunera do np. sypialni to będę bardzo zainteresowany. Ciekawe jaka jest cena dla grupkowiczów?

Pozdrawiam

Autorus :cool:
 

eda2

New member
Lg 37lb1r

Od tygodnia jestem posiadaczem tego telewizora i muszę powiedzieć że sprawuje się całkiem dobrze . Mile jestwem zaskoczony programami z kabłoki gdyż jakość mam lepszą niż miałem na stsrym kineskopowym Sony. Jeden minus to szare pasy przy zmianie wielkości ekrani z 16/9 na 4/3. Ale po perzeczytaniu na forum poradziłem sobie z tym po wejściu do menu serwisowego bez zadnego problemu. Do telewizora od fotela mam 4.40 cm i jest to odleglość wystarcająca. Nie widać żadnego smużenia w dynamicznych scenach. Na dVD jest super. Nie sprawdazałem jeszcze przez HDMI. Podłączyłem również laptopa przez D-sub i jak dla mnie jest super.Telewizor kupiłem przez Dominet bank naraty za kwotę 5800 zł brutto. Ten sam oglądałem w MM za 7400 zł dzień wcześniej. TO ja z odsetkami za 3 lata zapłaciłem 6700 zł a mam raty po 150 zł co tym samym pozwoli mi zakupić również kino z hdmi. sądzę że dokonałem dobrego wyboru i całeszczęście że nie kupiłem 32 calowego gdyż faktycznie byłby za mały.
 
Do góry