LG 37LP1D nowy?

xsrx

New member
Witam,
no wlasnie.. w sieci spotykam 2 wersje tego lcd.. jeden z dvi drugi bez...
choc pytanie w sumie jest jedno..
czy owa nowa wersja jest godna polecenia ?
posiada wszystko co mi trzeba...
DVI
HDMI
i inne mniej potrzebne :)

ktos ma jakies doswiadczenie z w/w modelem ? na polskich grupach brak info, na tym forum takze
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
mysmy mieli tylko ten z DVI . Ale nie polecam . Ja bym go nie kupił - bo grał wieczorem tragicznie. Najlepiej prezentował się jak był wyłączony.
Producent podaje ,że ma 178 stopni , a Ty robiąc
trzy kroki w bok jesteś w szoku . Wszystkie kolory swiata oprócz tych własćiwych , które są obok na plaźmie Pioneera.
Ale LG 37 LB1 / kosztuje w MM - 9999 zł / w cenie 6999 zł - jest znakomitym wyborem.
 

xsrx

New member
dokladnie to go mam za 5400zl, nowe z gwarancjami z Currys sieci - ostatnio troche tam wydalem i zrobili mi znizke za pol ceny
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie zmienia stanu rzeczy. Poczytaj opinie tych co kupowali dwa dni temu plazmy i LCD również za pół ceny i też nie są zadowoleni.
Sprawdź sam na własne oczy przed zakupem i decyduj sam. Ale pamietaj jeśli oglądasz więcej w nocy - sprawdzaj w nocy .
 

xsrx

New member
i znow nic nie wiem :)
37lb1r nie ma dvi.. jesli chce podlaczyc np laptopa do tv by zrobic prezentacje to jak mam go poldlaczyc ? (laptop ma wyjcie dvi)
Trzeba uzyc kabla dvi -> hdmi ?

Do tv bedzie wpiety humax 2000 prawdopodobnie - i uzywany do cyfry + lub tez nowy tuner sky HD wraz z pakietem HD

I co znaczy ze ma 2 tunery ? co owe tunery mi daja (w modelu 37lb1r)

PROSZE o pilna podpowiedz :) bo im dluzej mam pusta sciane tym mocniej mnie ta sprawa przytlacza.. kupno tv.. ktos moglby powiedziec "banal" .. dla mnie to koszmar
 
Do góry