LG 26LX1R i 26LX2R - różnice?

IceBreaker

New member
Witam.
Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych telewizorów, natomiast nie wiem jakie są zasadnicze różnice pomiędzy nimi i skąd faktycznie bierze się różnica w cenie ok 300 PLN. Wg mnie atrakcyjniejszy stylistycznie jest model LX1R, gdyż LX2R ma nieładne szare wykończenie na dole. Czy są jakieś konkretne argumenty na korzyść LX2R które przemawiają za jego kupnem mimo mniej atrakcyjniejszego wyglądu?

A może LG to niewłaściwy wybór i lepszy będzie inny TV 26' w cenie do 4000 PLN? Chciałbym go w dużej mierze wykorzystać do komputera i zależy mi na dobrej jakości obrazu.

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Cześć,
z tego co się orientuję to jedyna różnica dotyczy podstawy, LX2 ma ją obrotową a LX1 na "stałe" a jeżeli chodzi o parametry to to samo :)
Ja użytkuję LX1 w wersji 26" i jestem dość zadowolony, obraz głównie kablówka osiedlowa i dvd. Czerń jedynie w ciemnym pokoju pozostawia trochę do życzenia, bo w nasłonecznionym jest dużo lepsze wrażenie. Miałem też na testach samsunga 26M51 i wg mnie grał znacznie lepiej ale b.b.b.b.dobra okazja cenowa skusiła mnie do LG.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
róznic technicznych nie ma .
Różnice w wygladzie i wyposażeniu.
ale cene dostaniesz za 26 LX 2 za 3500 zł - wiec szkoda przepłacać
 

Tynio

New member
Foto testy lipa czy prawda ?

kiki napisał:
witam
róznic technicznych nie ma .
Różnice w wygladzie i wyposażeniu.
ale cene dostaniesz za 26 LX 2 za 3500 zł - wiec szkoda przepłacać

Cześć miałęm kupić Panasonica model 26" LX500 lub LX50 ale nie sa już dostępne na rynku potem brałem pod uwagę LX60P
Oglądałęm foto testy i obraz na Panasonicu był za jasny i jakiś "blady" (mało kolorów)
Więc brałem pod uwagę LG LX1 lub LX2
wchodze w testy a tu szok :shock:
Całkiem inne zdjecia bez porwónania na niektórych ładniejszy obraz z LX1
ale jeżeli chodzi o czarny z kąta to już wygrywa LX2
Czegoś tu nie rozumiem albo testy są lipne albo te TV to całkiem inne (każdy pisze że to samo tylko obrotowa podstawka i coś tam jeszcze)
Naprawdę zobaczcie , a niby wszystko jest na takich samych ustawieniach.
:rolleyes:
Będe wdzieczny za wszelki info czy opłaca sie ten TV

Tynio

Pozdrawiam
 
Do góry