Px3rva

blackjack

New member
witam zainteresowanych
chcialbym zasiegnac opini o tym modelu LG w MM jest cena 4444 jest to chyba najtansza plazma na rynku wiem ze nie ma super parametrow ale czy ktos z forumowiczow posiada ten model i moze napisac swoje spostrzezenia???
pozdrawiam i z gory dziekuje
 

PAZ

New member
Jest o tym na forum, poczytaj tutaj . 3RVA w porównaniu z 3RV ma jeden tuner czyli nie ma PIP, PAP itd. a poza tym grają tak samo. 4444 zł to dobra cena na tą plazmę.
 
Ostatnia edycja:

aras1

New member
Użytkuję tą plazmę od ponad pół roku, fakt,że paramertów nie ma "wyśrubowanych" ale cena za to bardzo przystępna. Sprawuje się znakomicie, żadnych wypaleń, a do oglądania naszych programów aż za nadto dobra. Ja polecam o HDTV to sobie trzeba narazie pomarzyć.
 

bovima

New member
Witam. Jestem od ponad miesiąca użytkownikiem plazmy LG42PX4RV-ZA. Trochę się różni od trójki, ale, poza wodotryskami, to bardzo podobny model. Wrażenie jest bardzo pozytywne: świetny obraz, także w PAL (szerokokątna antena kratowa z delikatnym wzmacniaczem 18 dB), żadnych problemów z duszkami mimo korzystania z tej plazmy głównie jako ze zwykłego telewizora. Jeżeli nie potrzebujesz PIPu i prestiżowej marki - nie zastanawiaj się i bierz, póki są za tę cenę.
 

Marcin5

New member
Pytanie techniczne: Obraz SPECJALNY vs PEŁNY (i inne)

Witam,

Kupiłem tę plazmę na promocji w MM.
Mam kilka pytań technicznych:

1. Czym różni się tryb obrazu PEŁNY od SPECJALNEGO?
2. Gdzie znajdę opis funkcji menu serwisowego?
3. Czy jest możliwość dezaktywowania nieużywanych gniazd wejściowych? W tej chwili DVD podłączyłem pod Euro2 (w trybie S-Video2) i muszę kilka razy klikać na pilocie, żeby trafić na właściwy sygnał. Chętnie dezaktywowałbym niektóre - obecnie nieużywane - gniazda.
4. Czy jest możliwość zamiany szarych pasów a czarne przy obrazie 4:3 i 14:9? O ile w ciągu dnia szare są ok, o tyle wieczorem - w zaciemnionym pokoju - mocno przeszkadzają. Warto byłoby to skorygować - ale to już zapewne pytanie do producenta.

Pozdrawiam
Marcin
 

blackjack

New member
dziekuje

chcialbym podziekowac wszystkim za wpisy i opinie wlasnie kupilem ja ale dostane dopiero za kilka dni jak pieniadze dojda na konto MM :)
po odpaleniu na pewno bede mial wiecej problemow bo widze ze to nie takie proste ustawic dobrze Plazme
aha cena tej Plazmy w electroworld to 3999 :) co sie dzieje z tymi cenami :)
pozdrawiam i na pewno opisze swoje przezycia zwiazane z nowym nabytkiem :)
 

PAZ

New member
Do Marcin5:
ad.2 opis menu serwisowego możesz zdobyć od kogoś z serwisu LG, na różnych forach są tylko szczątkowe informacje, więcej na www.avforums.com

ad.4 tu jest opis jak to zrobić klik , dotyczy to co prawda modeli LCD ale przypuszczam, że nie będzie różnicy.
 

Marcin5

New member
PAZ napisał:
Do Marcin5:
ad.2 opis menu serwisowego (...) więcej na www.avforums.com

ad.4 tu jest opis jak to zrobić klik , dotyczy to co prawda modeli LCD ale przypuszczam, że nie będzie różnicy.

Przeglądam to forum na avforums, ale generalnie to tam same podstawy . Nie znalazłem nic o menu serwisowym.

Co do szarych pasów - to menu plazmy LG nie ma tych samych opcji, co menu LCD i nie można w "analogiczny sposób" zmienić koloru szarych pasów.

Marcin
 

maxim129

New member
do blackjack;
masz moze jakas strone do tego electroworld albo gdzie mieszcza sie te sklepy bo 3999 to bardzo dobra cena i z checia i ja bym kupil ten telewizor
 

zolw1

New member
Witam,
Jestem szczesliwym posiadaczem tego telewizorka i jestem bardzo zadowolony :D Mam jednak pytanko, zgodnie z opisami w sklepach, na stronie LG oraz w instrukcji jest on (niby) przystowany do HD...
Zastanawiam sie nad kupnem tunera SAT MPEG-4/HD i nie chcialbym wtopic - wg opisu na lge.pl ten model moze wyswietlac sygnal w HDTV (PAL/SECAM/NTSC, HDTV (480I, 480P, 576I, 576P, 720P, 1080I @ 50Hz & 60Hz), VGA~SVGA), zreszta nawet naklejka na ekranie po kupnie ma ladnie napisane "HDTV" jednak znaczka HD Ready nie posiada - zreszta rozdzielczość jest VGA 852x480... Jak to jest w koncu z tym HD na 42PXRVA bo sam juz nie wiem... :(
 

PAZ

New member
Sygnał Ci wyświetli, tylko przeskaluje go do swoich możliwości czyli ze stratami szczegółów.
 

Marcin5

New member
Wojna cenowa między MM a EW

Witam,

Media Markt w Gdańsku odpowiedział na cenę 4000 zł (Electroworld) za model PX3RV-A. w MM obniżyli cenę do 3800 zł.

Jak dla mnie - bomba.

Pozdrawiam
Marcin
 

blackjack

New member
1

po otwarciu electroworld w trojmiescie ceny spadly we wszystkich duzych sklepach MM EURO i AVANS ale czy w innych miastach raczej nie :(
pozdrawiam
aha te ceny na pewno dlugo nie beda i sieci sie dogadaja
:bober:
 

Marcin5

New member
Różnica między trybem SPECJALNYM a PEŁNYM?

Witam ponownie.

Przypomnę delikatnie moje pytanie. Czym różni się tryb specjalny od pełnego w PX3RV-A?

Marcin
 
Do góry