Lg-bd 570

sluuurp

New member
Mam dwa pytania.
1 Po zainstalowaniu NeroMediaHome 4 przy uruchamianiu systemu pojawiają się dwa okna moje główne i Nero, jak by drugie konto. Strasznie mnie to denerwuje bo woła hasło, a hasła nie znam. Ustanowiłem hasło do systemu Win7 i teraz jest trochę lepiej bo pokazuje się tylko hasło do systemu, wpisuje i jest ok. Pytanie moje jest takie jak wywalić to konto żeby system uruchamiał się bez hasła. Dwa konta tylko widać w kontroli rodzicielskiej. Moje i Nero. W koncie Nero jest napisane chronione hasłem, jakim? Może jak by usunąć hasło Nero wtedy problem haseł i dwóch kont by się rozwiązał
2. Chcę korzystać z przesyłania do odtwarzacza bez nero po WiFi, ale wtedy woła ID i hasło. Wpisuje, to chyba jest ID, nazwę mojej sieci, która sobie nadałem w routerze, a hasło, to hasło dostępu i wychodzi mi komunikat, twój login jest niepoprawny proszę spróbować ponownie. Co źle robię?

Na aplikacji Nero wszystko po WiFI idzie prawidłowo, ale denerwuje mnie ta aplikacja przez te hasła i chciał bym to wywalić. W Nero wpisałem nazwę mojej sieci i hasło dostępu i poszło.

Może ktoś mi coś w tej materii pomoże.
 

sluuurp

New member
Może inaczej bo nikt nie odpowiada.
Co mam wpisać w ID, bo nie wiem co to jest i jakie hasło? (folder ma hasło??.
W Windows XP zaznaczam w właściwościach folderu tylko fiszkę udostępni i działa bez aplikacji Nero, a w Windows 7 nie mogę sobie poradzić.
Jeszcze raz proszę o jakaś pomoc.

Już sobie poradziłem, dzięki za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

wofka

New member
Może inaczej bo nikt nie odpowiada.
Co mam wpisać w ID, bo nie wiem co to jest i jakie hasło? (folder ma hasło??.
W Windows XP zaznaczam w właściwościach folderu tylko fiszkę udostępni i działa bez aplikacji Nero, a w Windows 7 nie mogę sobie poradzić.
Jeszcze raz proszę o jakaś pomoc.

Już sobie poradziłem, dzięki za pomoc.

w windows udostępniasz folder

a w LG w miejscu ID wpisujesz nazwę użytkownika windows no i hasło dla tego użytkownika
 

sluuurp

New member
w windows udostępniasz folder

a w LG w miejscu ID wpisujesz nazwę użytkownika windows no i hasło dla tego użytkownika

Nazwę użytkownika rozumiem.
Ale ja nie mam żadnego hasła, więc jakie?

Ale już nie o to chodzi.
Napisałem, że filmy HD puszczone przez Nero przez WiFi się tną.
Po wywaleniu Nero włączam WiFI w LG i filmy w HD idą bez zająknięcia.
Nero coś "krzaczył"

Tak jak pisałem w innym wątku w routerze zamontowałem trochę mocniejszą antenę.
 

landr

Member
Witam, mam ten odtwarzacz i miałem podobne problemy, usunąłem nero, sprawa prosta z siecią bez hasła, wykrywa siec i łaczy sie z widziamym komputerem. Jesli Ci rząda ID( to nazwa KOMPUTERA wygenerowana przez system windows lub nazwa jaką nadałeś komputerowi który chcesz przeglądać np. właściciel-pc, lenovo, Twoja 4444 itp, i dalej hasło zabezpieczające twoją sieć wifi.Tak to działa u mnie. Jeśli komputer jest zgodny DLNA to, czy ma zainstalowanoe nero czy inny program, to 570 "zobaczy" wszystkie serwery.
 

sluuurp

New member
jakiego routera uzywasz?
a jesli uzywasz tez kompa stacjonarnego z wi-fi to daj znac jakiej kart uzywasz

Router Linksys dwu antenowy. Używam kompa stacjonarnego bez WiFi podłączonego kablem do karty sieciowej z routera, system W7. drugi komputer to laptop Asus tez z W7, trzeci komputer stacjonarny z karta WiFi na USB Pentagram HorNet z anteną o mocy 9dBi (Karta PENTAGRAM horNET Wi-Fi USB P6122-10 - zdjęcia, foto, galeria produktu) . system XP. Wszystkie komputery LG widzi i ze wszystkich mogę łączyć się po WiFi i oglądać filmy fotki muzykę bez Nero Media Home4
Sieć zabezpieczona WPA2 Personal.

Tą kartę na USB można tu kupić.
Przedmioty użytkownika - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
Dość ciężko ja dostać. Mi ta karta ciągnie net z uniwersytetu (siec otwarta) z około 600m na trzy kreski. Awaryjnie korzystam.
 

baracusdragon

New member
Mam problem z aktualizacją oprogramowania (BD570). Kopiuje pliki na pendraka, wkładam do odtwarzacza. Rozpoznana zostaje nowa wersja oprogramowania, rozpoczyna się instalacja. Przez parę chwil widnieje napis "Uaktualnianie" po czym wyskakuje mi "Aktualizacja nieudana".
Ktoś wie co z tym zrobić?
 

slawkor

Member
Bez reklam
Spróbuj sformatować pena jeszcze raz i wrzuć plik aktualizacji. Na wyłączonym wsadź pena z softem, włącz lg-ka i pójdzie. U mnie tak samo było na 390.
 
Ostatnia edycja:

robertpos

New member
Czy napisy np. *.srt da sie powiększać? - pytanie do użytkowników BD570

Mam dwa nurtujące mnie pytania dotyczące napisów .srt (lub innych) w filmach .mkv:

1) Czy w BD570 w filmach .mkv da się zmieniać wielkość napisów (wielkość czcionki) - obojętnie czy płynnie czy skokowo. Pytam, bo mój obecny odtwarzacz nie ma takiej funkcji, a wyświetlane przez niego napisy są tak małe, że trudno mi odczytać.

2) Jak się ma wielkość napisów w filmach .mkv w stosunku do napisów z płyt blu-ray? Są takie same, mniejsze, czy może większe?

Bardzo proszę użytkowników o sprawdzenie i o informację.


Rob
 

alef

New member
przeczytałem dziś recenzję 570 na LG BD570 Review - Blu-ray players/recorders - CNET Reviews

i zaniepokoiło mnie takie zdanie:
We had no trouble playing a couple MKV and DivX HD files off an attached USB drive; however, like last year's BD390, MKV files won't stream over the network.

czy ktoś mógłby to potwierdzić lub obalić? przyznaję, że szukam odtwarzacza, który nie będzie robił problemów z zasysaniem materiału HD (m.in. mkv) z kompa przez sieć

i taki mały ps.
jak myślicie, LG zrobi coś żeby można było odtwarzać w sieci muzykę z bezstratnych plików typu flac?
 

sprick

New member
Wie może ktoś co to jest CANALPLAY bo u mnie tego serwisu nie ma a mam aktualny soft .
A na stronie LG podane jest że model bd570

NetCastNigdy więcej „dzisiaj nie dają nic ciekawego”. Serwis NetCast™ zapewnia dostęp do zasobów rozrywkowych z internetowych serwisów YouTube™, Picasa Web Albums™, AccuWeather i CANALPLAY bezpośrednio na telewizorze – nie trzeba do tego żadnego komputera.
 

sluuurp

New member
Ja nie napisze nic ponieważ używam odtwarzacz tylko do filmów z kamery. Dla tego pisze tylko o uaktualnieniach i nic nie wiem co wnosi nowy soft.
Irytujące jest to, że nie poprawili do tej pory czytania zdjęć powyżej 4MB, bo tylko to sprawdzam. Do innych rzeczy odtwarzacz nie jest mi potrzebny.
 
Do góry