Problem z podłączeniem laptopa....

geniu21

New member
Cześć. Mam nadzieję ze ktoś mi pomoże... kupiłem kabel vga - hdmi by podłączyć laptopa do mojej plazmy lg a tu nic... czarny obraz z napisem brak sygnału... próbowałem różne rozdzielczości i nic... zna ktoś może co może być przyczyna i poda jakieś rozwiązanie??
 

bigxlx

New member
geniu21 napisał:
Cześć. Mam nadzieję ze ktoś mi pomoże... kupiłem kabel vga - hdmi by podłączyć laptopa do mojej plazmy lg a tu nic... czarny obraz z napisem brak sygnału... próbowałem różne rozdzielczości i nic... zna ktoś może co może być przyczyna i poda jakieś rozwiązanie??

Jestes pewien ze to kabel "vga - hdmi"? Cos takiego nie istnieje. Opisz dokladnie ten przewod, ile pinow, etc. podaj jakies zdjecia.
 

jaras231

New member
ja mam przewód hdmi>hdmi i w moim przypadku trzeba przełączyć obrazy, a mianowicie wcisnąć tzn przycisk funkcji (fn) i monitorek który u mnie znajduje sie na przycisku F4
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
czasami trzeba wybrać na pilocie odpowiednie wyjście sygnału jak tv nie zrobil tego automatycznie faktycznie kable VGA-HDMI nie istnieją... :popcorn: a na laptopie lub komputerze trzeba wybrać np. win+p jeżeli system operacyjny to np. 7
 

tdx

New member
Bez reklam
poza tym wszystkim jest napisane że to kabel hdmi2vga (hdmi to vga <- na stronie sprzedawcy)
A zazwyczaj wszyscy szukają kabla w 2gą stronę VGA2HDMI
 
Do góry