LG 32PG6000 polecam :)

DOMEL9

New member
Bez reklam
Czolem
Dla wszystkich zainteresowanych - zakupiłem ten plazmatron :) i śmialo polecam go tym którzy chcą plazmę ( albo LCD ale nie są pewni - NIE DLA LCD hihihiih ) a nie mogą 37 panaska zmieścić w pokoju.
Katuje go od wczoraj sygnalem z PS3 czyli gry, BR kino, DVD kino itd. Od miesiąca szukałem dla siebie rozwiązania TV media zestaw i powiem szczerze że jestem zadowolony w 200 procentach. Z 19 calowego crt i kompa na 32 plazma i ps3 to jest jakas masakra nie moge sie oderwac :).Do rzeczy oglądałem rózne tiviki w róznych miejscach i mogę stwierdzić że tej plazmy w klasie cenowej nie pobije nic. Prosta obsługa świetny obraz i możlowosci kalibracji, fajowy dzwiek ( co prawda jak ktos przyzwyczajony do amplitunera to musi pusic sygnal przez amplituner bo troche za slabo brzmią glośniki ale zależy co kto lubi a grają super :). Sporo złącz uniwersalnych, zalety plazm i jedan wada : powidoki - coż sa i to spore na początku się przestraszyłem ale W OGÓLE nie PRZESZKADZAJĄ !!!
Nie bede się rozpisywał ale uważam że naprawdę warto. Nie możan mieć wszystkiego i pewne rzeczy mogły by być lepsze ale to co najwazniejsze czyli obraz jest na najwyższym poziomie :)
Jeśli ktoś ma jakieś watpliwości to odpowiem i pomogę :)
 

SAMKS

New member
Witam mam taki sam model tylko 42" dokładnie chodzi mi o 100hz cz samo se załącza czy jest jakiś wlącznik tak jak w panas. nap mam podłączone DVD PZEZ HDMI I ODCZYTUJE JAKO 50 HZ CZY TO ZALEZY OD PRZEWODU CZY COŚ JESZCZE MUSZE POKOMBINOWAC
 

bigxlx

New member
SAMKS napisał:
Witam mam taki sam model tylko 42" dokładnie chodzi mi o 100hz cz samo se załącza czy jest jakiś wlącznik tak jak w panas. nap mam podłączone DVD PZEZ HDMI I ODCZYTUJE JAKO 50 HZ CZY TO ZALEZY OD PRZEWODU CZY COŚ JESZCZE MUSZE POKOMBINOWAC

TV podaje parametry sygnału wejściowego, a 100Hz to częstotliwość odświerzania obrazu na matrycy i nie podlega żadnej dodatkowej regulacji.
 
Do góry