Jaki LCD do 2000zł pomocy bo czacha dymi:)

bin1

New member
Witam wszystkim!
Od kilku tygodni przeglądam to forum poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości. Zdecydowałem się jednak napisać tego posta bo mam coraz to większy mętlik w głowie.
Planuję zakup LCD 32 cale do 2000zł, nie więcej. Proszę Was o podpowiedzi, co warto kupić w tej cenie.
Moje typy to:
LG3000, LG5000, LG5700, LG7000.
I tak w sklepie polecają mi LG5700 lecz przeczytałem że buczy. Najlepiej czytałem o LG7000 lecz czy jest sens płacić tylko za najnowszy model czy wystarczy LG3000. Zależy mi na dobrym obrazie i niezawodności.
Może coś z Samsung A330, Toshiba CV500 ?
Nie potrzebuję FUL HD jak będzie to ok. ale nie jest to priorytet.
TV będzie podłączony do C+ , N lub Polsatu cyfrowego i DVD Pionier DV-410V.
Ilość osób oglądających: 2
Odległość 2,5m
Pomieszczenie raczej ciemne
TV ma wisieć
Oglądam najczęściej po 18:00
Proszę o podpowiedzi czemu warto się przyglądnąć. Chciałbym mieć jakieś 3 konkretne typy i te porównać w sklepie przed zakupem.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
jeśli napisałem w złym miejscu to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam Tomek
 

robotxx

New member
3000 sobie odpusc , jak juz to 6000 , ale na twoim miejscu wzialbym 37lg5000 . ogolnie 37 sa robione na innych matrycach niz 32 , a ta 37 ma ja dosc dobra w stostunku do ceny . 10bit w tym przedziale cenowym to rarytas
 

bin1

New member
10bit w tym przedziale cenowym to rarytas

Mógłbym coś więcej na ten temat bo nie wiem co znaczy że matryca ma 10bit.
 

BladeSeba

New member
Ja mam LG 32LG5700 i powiem tyle ze nie bylem pewny czy ten lcd da rade ale teraz juz wiem ze jest ok!.Ja tam nie slysze zadnego buczenia itp,podlaczenie do pc bez problemu (ja mam przez vga i jest spoko),dalej tv z x360 ladnie gra (nie widze zadnego zaciagania),zwykla telewizja nie jest zle da sie ogladac (czesto calkiem fajnie zalezy od nadawcy),kontrast wystarczy mam na jakies 90% mi styka,kolorki ladne ,czarny nie jest to ideal ale naprawde daje rade,katy ja nie mam wiekszych wymagn co do tego wiec tez jes to na poziomie zadowolenia,wiadomo to tylko LG ale naprawde jest ok,wiem sa lepsze firmy i jesli znajdziesz w podobnej cenie i o podobnych parametrach to lykaj od np Samsunga,Toshiby,Sharpa czy sony a napewno bedzie jeszcze lepiej he he
 

bin1

New member
Pytanie do BladeSeba !
Proponujesz coś z innej beczki a co możesz powiedzieć na temat Toshiba 32XV550 PG 32 lub niżej i taniej V500 ?

Czy ta matryca S-pva sprawdzi się w TV bo w monitorach z tego co wiem jeśli chodzi o obraz to rewelacja tylko trochę wolna, choć 8ms nie powinno chyba smużyć przy normalnym użytkowaniu (nie mam zamiaru grać).

Słyszałem też że Sony KDL-32S4000 32 jest niezłym telewizorem jak sądzisz ?
 

BladeSeba

New member
Jesli nie grasz to wydaje mi sie ze lepiej wybrac plazme,do odleglosci 2,5 metra to raczej 37 cali bedzie spoko,co do parametrow to nie patrz na to bo to sciema ,musisz sam zobaczyc dany tv w sklepe i wybrac.Sony podobno ma super czern no i szpanerska marka he he,co do reszty pytan to ci nie pomoge bo nie wiem,odnosnie mego LG to juz szybciej,kupilem i mam problem z glowy,powodzenia!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy Twoich warunkach na 10 punktów plazma Panasonica 37 PV 8
dostanie 9, a LG 32" - 3 punkty
Ale wybór należy do Ciebie.
 

jaffa22

New member
jak w topiku

Ja bym proponował pomino ze trafił mi sie uszkodzony egzemplarz LG5000. i to nie chodzi nawet ze ma fullHD ale kontrast dużo lepszy i szybszą matryce w przeciwienstwie do modeli niższych( lg3000,lg2000)
 
Do góry