37lg5000

tajwan02

New member
Prosze panstwa mam taki problem mianowicie podlaczal ktos ten tv do komputera z grafiką asus radeon 4850hd ? mam taki problem ze w ustawieniach grafiki ładnie pięknie widzi telewizorek a w tv wyswietla mi sie komunikat "Brak Sygnału"uzylem do podłączenia adaptera ktory dostałem z grafiką DVI i dokupiłem kabelek HDMI jezeli ktoś sie spotkał z takim problemem i podlaczał tak ten tv z taka grafiką to prosze o pomoc duzo filmow mam w kompie HD i nie moge ich sobie poogladac pozdrawiam i licze na jakies propozycje co z tym fantem zrobic.
 

szaula

Member
z tego co sie orientuje to w karcie graficznej rozdzielczosc musisz miec taka jaka wyswietla LCD 1920#1080,ja mialem na przykladzie PS3 ustawilem 1080(PS3) i bylo brak sygnalu (LCD HDReady),na kompie poprzez d-sub tak samo dopiero poprzez ustawienie innej rozdzielczosci na karcie bylo ok
 

tajwan02

New member
dzieki za zainteresowanie sie moim tematem sprawdzałem juz to zreszta grafika wykrywa mi tv model i rozdzielczosc normalnie sama grafika mi ustawiła na 1920x1080 i 75 Hz wszystko ladnie pieknie wszystkie opcje są dostepne a na tv mi podswietla sie ze w wejscie hdmi 3 mam wpiety kabel zreszta w kazdym gnieździe mi wykrywa tv i caly czas brak sygnal;u mi sie wyswietla brak juz mi sił szkoda ze nikt tego tv nie podłączał pod grafike asus radeon 4850 HD :( poczekam jeszcze moze ktos takze spotka sie z takim problemem nic ide nadal kombinowac jutro bede podlaczal kabelek RGB i obadam czy sam obraz mi wyswietli sie na tv milej niedzieli ludki.
 

michal206

New member
Mam ten sam problem ale z 32cali,

Telewizor wykrywa ze podłaczono kabel, ale na ekranie brak sygnału

Ustwienia grafiki sprawdzałem i w trybie klon, i roszerz pulpit i zadnej reakcji

Wczesniej miełem podłaczony 26LX2R po DVI i nie było żadnego problemu.

W instrukcji znalazłem ze musi byc kabel HDMI w wersji 1,3b ( ale jakie znaczenie ma kawałek miedzi, wszystkie kable maja tyle samo pinów)
 
Do góry