LG 5700 -buczy

bietka

New member
Witam.Kupiłam wczoraj powyższy model 32 cale.Tv jest do sypialni.Niestety uciążliwe jest jego ogladanie gdyż przy ściszeniu głosu/4,5/ słychać uciążliwe buczenie tv.Nie jest to wina ustawień chyba /mam ustawiony na automatyczne dostosowanie się do światła/ bo po odłaczniu kabla od dekodera cyfry nadal buczy.Czytałam o buczeniu plazm/mam modek pc51 50 cali / ale u mnie słychac tylko wiatraczek.Mozna coś na to poradzić?
 

bietka

New member
Po wielu testach jest tak-buczy na każdych indywidualnych ustawieniach, podczas przełączania kanałów lub gdy scena jest z dużą iloscią czarnego koloru.Nie buczy na obrazie ,,żywym''-podświetlanie 100 ale przy zmianie kanałów i scenach z czarnym i pojawia się hałas.
Jak myślicie jest to wada fabryczna czy trzeba się poddać i tak ma być?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jesli jest to dokuczliwe dla Ciebie - nie masz sie nad czym zastanawiać.
Kiedyś był taki problem z plazmą Hitachi . I we wszystkich usunięto problem.
 

bietka

New member
No jest to problem.Nie mogę spokojnie usnąć gdy mąż ogląda tv bo to buczenie uciązliwe jest dla uszu.Wczoraj oglądalismy wieczorem film na ,,żywym'' i mimo tego podczas ciemnych scen buczy.A o innych ustawieniach nie wspomnę.Do Euro Agd nie dodzwonię się bezpośrednio bo jest tylko infolinia a jechać w ciemno 80 km i jak nie wymienią na inny to szkoda nerwów.
 

Alina0

New member
no jesli to jest RTV Euro AGD to masz neta , wejdź na euro com pl i w opcję sklepy, znajdź swój sklep zadzwoń i zwijaj się szybko ja miałam problem z pixslami i czarne na szarym tle były, a przy czerni miałam konstelacje kilku świecących " gwiazdek ", matryca tez jakos dziwnie była podświetlona, co prawda ja mam blisko do sklepu i nie bylo problemu z wymianą, i teraz jestem zadowolona, jeśli nie minęło 14 dni to powinni wymienić, facet w sklepie mówił że tyle dają na '' testowanie egzemplarza " więc do dzieła
 
Do góry