47Lg6000 a wieszak

noso

New member
Witam , kupilem wczoraj 47LG6000 Scarlet i ogolnie ok , tylko nie wiem na jakim wieszaku go powiesic? Poniewaz nie widzialem z tylu tego TV otworów na sruby tylko sa cztery sruby dość wąsko od siebie i teraz pytanie czy te sruby to są miejsca na powieszenie wieszaka itd? MA ktos z tym doświadczenie?

PZDR

Przemek
 

Abdel85

New member
Tak to jest do wieszania na ścianie.
I zmierz sobie odległość srub od siebie w pionie i poziomie i masz rozstaw VESA.
Zapewne 200x200 i takowy uchwyt kupujesz, montujesz i oglądasz
 

noso

New member
Abdel85 napisał:
Tak to jest do wieszania na ścianie.
I zmierz sobie odległość srub od siebie w pionie i poziomie i masz rozstaw VESA.
Zapewne 200x200 i takowy uchwyt kupujesz, montujesz i oglądasz

Dzieki za odp. PZDR
 

gigo

New member
Tak roztaw jest 200x200 maja modele 42 LG 5000 , 42 LG 6000 i ten który masz 47 LG 5000. A tak co do wieszaka. Można zrobić samemu i właśnie tak to uczyniłem a koszt to tylko około 20 zł, bo tak potrzeba dwa zawiasy (takie bramkowe) fi 15/20 wysokość 60/100 (2 razy po 4/6 zł), dwie blachy o wymiarach 250/250 i kawalek plaskownika np 40x8 długość 35/45 (mm) no i oczywiście (jak ktoś umi spawać) spawarka. Zawiesiłem na scianie i się uwiesiłem waga około 85KG więc LCD napewno nie spadnie.Pozdrawiam.
 

Abdel85

New member
oczywiście że można. To jest proste. Na chłopski rozum sobie projektujesz, spawasz ty lub znajomy i działa. na dobrą sprawe wystarczą dwie grubsze blachy i pręt;)
A ja wolałem dać dokładnie 207zł i mam możliwość regulacji pinową i pozimoą o 180 stopnie. Plus przesunięcie TV na ścianie w poziomie o 80cm w prawo lub w lewo.
Jak kto woli;)
 
Do góry