LG a HDMI

acidjazz

New member
W dziale panasonic kilku użytkowników napisało, że LG ma problem z HDMI - jak się podłaczy więcej niż jedno urządzenie to 2 czy 3 nie widać - czy to prawda?

Pozdrawiam
 

sweetpee

New member
ja mam 42LG6000 i w szczytowym momencie (kiedy to kolega przyszedl z ps3) mialem "zapchane" wszystkie lacza i bylo ok.wszystkie kabelki podlaczone caly czas, i caly czas bez problemow przelaczalem miedzy urzadzeniami. przy okazji: koledze ten moj LG tak sie spodobal, ze juz prawie tylko u mnie gra ;) .
 

timonek

Member
Bez reklam
Witam powiem swoje wiec albo zwolennicy panasonicow wypisuja takie rzeczy rzeby zniechecic innych do marki lg ktor awcale nie robi zlych produktow albo poprostu komus sie trafil jakis egzemplaz wadliwy i tyle nieby zawsze si emoze cos zdazyc ale teraz to raczej rzadkosc zeby sie trafialy w jakims bardzo duzym stopniu wadliwe towary, wiec jezeli si ema ochote na lg to nei trzeba rezeygnowac tylko np. po przeczytaniu czegos takiego najlepiej sobie sprawdzic czy cos takiego wystepuje czy nie i zrezszta zawsze mozna wymienic dany tv jakby cos nie tak bylo.
 

william4i

New member
Na stronie LG Polska, podają że LG PG426900 posiada HDMI w wersji 1.2
Czy to prawda czy mają błąd na stronie?
Na zachodnich stronach piszą o HDMI ver 1.3
 
Do góry