Lg 47" 5000

rafus22

New member
witam wszystkich choc nie jestem profesjonalista w dziedzinie elektroniki postanowilem napisac na tutejszym forum.dlugo zamierzalem sie z zakupem TV LCD lub Plazme, az pare dni temu bedac w sklepie zakupilem TV LCD LG 47" 5000.długo zastanawialem sie nad logo mojego nowego LCD az wypadłoa na LG.choc mialem juz kilka Tv to nigdy LCd ten jest pierwszym ,i wydaje mi sie ze to dobry wybor, chc moze nie wszyscy podzielaja moja opinie , jak dla mnie jest to wystarczajace.nie jestem az tak wymagajacy i w porownaniu z innymi markami ten najbardziej mi odpowiadal jesli chodzi o kolory ,glebie i reszte .do LG mam podlaczona C+ plus , polast cyfrowy i oczywiscie kino domowe . i powiem wam ze ogladam go z odlegloscijakies 6-6,5m.wieczorami przewaznie, ale spodobal mi sie ten inteligentny czujnik dopasowujac obraz do oswietlenia .jednego tylko nie wiem co to jest ten SIMPLINK bo pokazuje ie napis sprawdz polaczenie . ogolnie jestem zadowolony terazz to z mila checia chce sie ogladac przedtem TV 32"sony. jesli ktos chce cos napisac to chetnie poczytam co wy na ten temat sadzicie odnosnie marki LG no i TV 47"5000. poddrawiam i czekam na wasze posty!;) :eek:
 
Do góry