lg 42 pg200r

iszizaki

New member
Witam

zastanawiam sie nad zakupem plazmy 42 pg200r, tylko najpierw wolalbym poznac jakies opienie uzytkowników, do tv bedzie podlaczone ps3, dvd, zwykła antena, moze w niedalekiej przyszloscicyfra.
prosze o pomoc:confused:
 

bigxlx

New member
Sprzet taki jak i jego cena, moze nawet lepszy. Na start moze wystarczyc, obraz SD OK, HD 2xOK, matryca standardowa, dzwiek czysty. Design rzecz gustu.
 

iszizaki

New member
bigxlx napisał:
Sprzet taki jak i jego cena, moze nawet lepszy. Na start moze wystarczyc, obraz SD OK, HD 2xOK, matryca standardowa, dzwiek czysty. Design rzecz gustu.

widze ze wypowiedz jakas taka bez entuzjazmu, znaczy to moze ze raczej nie wybralbys tego tv?? jestes jego uzytkownikiem czy to tylko taka opinia??
 

bigxlx

New member
Znajomy go ma, a jako ze to bazowy model nie mozna go porownywac z seria 6tys. Ale jak napisalem, wart jest swej ceny.
Tak wiec jesli nie potrzebujesz USB i zaawansowanej kalibracji obrazu to bierz, bo rysuje naprawde przyzwoicie w podanych wczesniej kryteriach.
 
Ostatnia edycja:

iszizaki

New member
bigxlx napisał:
Znajomy go ma, a jako ze to bazowy model nie mozna go porownywac z seria 6tys. Ale jak napisalem, wart jest swej ceny.
Tak wiec jesli nie potrzebujesz USB i zaawansowanej kalibracji obrazu to bierz, bo rysuje naprawde przyzwoicie w podanych wczesniej kryteriach.

dzieki, jeszcze dzisiaj go zamawiam

pozdrawiam
 

Cagram

New member
Witam, mam pytanie jak podlaczyc ten tv do amplitunera ?? wczesniejszy moj tv crt panasonic mial cos takiego jak Audio Monitor Out czyli 2 czincze kanal lewy i kanal prawy a w tym tv czegos takiego nie ma, czy to oznacze ze wogole sie go nie da podlaczyc do amplitunera ?
 

ernestpierwszy

New member
Nie ma takiej możliwości, po prostu nie ma WYJŚCIA audio. Ja mam podłączoną nagrywarkę i ona daje sygnał na wzmacniacz.
W sumie to chyba nie ma znaczenia, bo przydaje się do TV a jak masz kino domowe to i tak puszczasz dźwięk przez wzmacniacz.
 

timbot

New member
Bez reklam
jak się bardzo chce, to można puscic dzwiek do kina przez złącze słuchawkowe (jeśli jest)
natomiast warto sprawdzić, czy na pierwszym złączu scart (euro) nie ma przypadkiem wyjścia sygnału, w tym dzwieku
 
Do góry