LG czy Sharp

jarczew77

New member
Witam
Mam pewien dylemat otoz posiadam teraz u siebie sharpa 32 cale sa1e ( fajny telewizor). I teraz wlasnie mama chce sobie kupic lcd (telewizor ) planuje wydac okolo 1500zl ( bardzo podoba jej sie sharp jedna wystarczy tylko na 26 cali ) wiec zaproponowalem jej ze mojego wezmie za ta kase ( sharp jest nowy okolo pol roku uzytkowania nic nie porysowane itp , nieby nie bylo ze mame chem naciagnac :) ) a sam bym sobie dolozyl 700zl i kupil TV LG 42'' 42LG3000 15.000:1 Nowy Gwar.2lata D2D
za okolo 2100 zl
I moje pytanie czy warto ?? oba telewizory sa hdready ,ale 42 cale bardzo kusza . Pomijam kwestie pieniedzy bo to nie o to chodzi , tylko o to czy lg bedzie na poziomie sharpa tzn niezly obraz w sd i jako do grania w gry ps2 i ps3 ) ma wybkosc matrycy 6 ms wiec sie chyba nada.
Podsumowujac prosil bym o opinie kogos ktos sie zna czy nie rozczaruje sie po kupnie tego lcd majac wczesniej sharpa . I wogole jak sie ma sprawa z lg ,czy telewizory nie maja zadnych sklonnosci do padania lub awaria ?? , bo sharpy naleza chyba do tych mniej awaryjnych marek :)
 
Do góry