Kopie na USB

rotor69

New member
Witam !!
Posiadam LG42PT81 i mam zewnętrzny dysk twardy, mogę oglądać filmy, zdjęcia itd z dysku - lecz nie mogę skopiować danych z dysku telewizira ( ta opcja w menu jest nie podświetlona ) podobnie jest z USB, jak się z tym uporać ????
 

rotor69

New member
W menu telewizora nie jest podświetlona ani formatowanie zew dysku twardego ani kopie zapasowa jak i napisy - to nie dam rady sformatować:confused:
 

bigxlx

New member
rotor69 napisał:
W menu telewizora nie jest podświetlona ani formatowanie zew dysku twardego ani kopie zapasowa jak i napisy - to nie dam rady sformatować:confused:

Przy formatowaniu dysk siorbie wiecej produ tak wiec moze byc wymagany zewnetrzny zasilacz
 

darqs

New member
Natomiast ja mam taki problem. Kupilem dysk 500 gb z zasilaczem oczywiście i po podlączeniu wyświetla się menu z listą, lecz jak wejdę dalej to pisze mi, że urządzenie nieoblugiwane. W instrukcji jest zawarte, że powyżej 40 gb dyski zewnetrzne są wykrywalne i można nagrywać. Wiecie może dlaczego to nie dziala :( ?
 

darqs

New member
Ehh...okazuje się, że LGPT81 wykrywa tylko dyski FAT32?? Ten co mam to jest w NTFS? Idzie to jakoś zmienić na FATy? Przy normalnym formatowaniu jest dostępne tylko NTFS :(. pomocy
 

rotor69

New member
darqs napisał:
Ehh...okazuje się, że LGPT81 wykrywa tylko dyski FAT32?? Ten co mam to jest w NTFS? Idzie to jakoś zmienić na FATy? Przy normalnym formatowaniu jest dostępne tylko NTFS :(. pomocy

Możesz zrobić to programem PartitionMagic 8,0
 

tachowp

New member
dysk twardy

Witam! Mam od pewnego czasu ten telewizorek i już pełny dysk wewnętrzny. Jaki największy dysk obsługuje ten TV bo instrukcja mówi że do 400GB a tutaj kolega pisze że używa 500 GB .Czy ktoś urzytkuje jeszcze większy? Jaki kupić żeby pracował poprawnie? POzdrowienia!!!
 

darqs

New member
Mi działa poprawnie. Ale te przegrywanie jest strasznie ślamazarne ;p wolniej się nie da? Czy to może wina dysku, że zbyt duży? Potem żeby coś z dysku oglądać to znów trzeba zgrywać na wewnętrzny? Dużo zachodu z tym i długo to trwa, ale lepsze to niż nic. Podzielcie się swoimi opiniami, czy też tak macie? Chodzi mi o czas przegrywania.
 
Do góry