42LG6000 kto ma niech pisze.(całą prawdę)

marzec

New member
42LG 6000 /6100 Telewizor jest na rynku kilka miesięcy myślę, że są na forum użytkownicy tego TV. Proszę o opisanie jego zalet lub wad. Cz kupując drugi raz to też byłby to LG. Jak odbiera na sygnale SD (np. z N) jak DVD.
Ja ogląda sie mecze ( TV ma 100Hz cz to naprawdą pomaga ). Zadaję te pytania ponieważ pojawiają się nowe modele LG7000 i telewizor LG 6000 można obecnie kupić w dobrej cenie , tylko czy warto ? ( byłem zdecydowany na samsunga LE40A656 też 100Hz )
Każda opinia jest ważna.......
 

marzec

New member
Każda opinia jes dla mnie ważna. Ponawiam pytanie. Pilnie poszukuję kogoś kto ma ten TV w domu i na codzień go ogląda. ( filmy, mecze DVD )
 

Garulkrk

New member
Ja polecam w 100% mam 42LG6000,obraz kosa mam "n",na DVD obraz żyleta ja nie mam się do czego doczepić dla mnie jest to najładniejszy LCD pod względem wyglądu po prostu mistrzostwo:eek:k:
 

gigo

New member
Również i ja jestem bardzo zadowolony mam N i obraz w HD wymiata. Wyśmienita ostrość i dokładność szczegółów. Jedna wada to na samym początku przy odklejaniu folji zabezpieczającej to to że kurz łapie się jak tonący brzytwy ale to normalna reakcja, bo wytwarza się pole statyczne które po pewnym czasie opada. Więcej wad nie widzę . Jestem bardzo zadowolony.
 
Do góry