LGPG6000 Metoda ISM

SAMKS

New member
Witam jestem szczesliwym posiadaczem tej wspaniałej plazmy mogli byście moji mil państwo coś więcej powiedzieć o docieranu się tej plazmy jakie najlepsze ustawienia i coś dokładnie natemat metody ISM kiedy jej użyć i jak długo .....a tak poza tym telewizorek jes super! dzięki za wszelkie wskazówki....
 

Morfeusz42

New member
Co do Twojego wątku to warto pamiętać o dwóch sprawach - po pierwsze wybrać tryb pracy "standard" a po drugie ustawić oszczędzanie energii na "poziom 2". Pozwoli to telewizorowi a dokładnie matrycy w pierwszym okresie (ok. 200 godzin) pracy na tzw. dotarcie. Warto również zadbać o to aby obraz wyświetlany był na całym ekranie. Co do jak to nazwałeś "metody ISM" - jest to moduł odpowiedzialny za ochronę przed wypalaniem "stałych fragmentów obrazu" i tu warto wybrać przede wszystkim pracę w trybie "Orbiter". Jest to dedykowany tryb do unikania nadmiernego naświetlania matrycy przez loga stacji. Pozdrawiam i życzę przyjemności z oglądania.
 

SAMKS

New member
No cóż moje ustawiena to Expert 1 kontrast na 70 poziom oszczędności 4
a co do docierania to po kilku godzinach nad lektórą i po konsultacjach raczej jest to chyba mit ( no cóż zobaczymy po jakimś czasie :) )......w obecnych plazmach
 
Do góry