LG 32LG3000 urywa obraz

stankry

New member
Kilka tygodni temu kupilem LG 32LG3000. Telewizorek w pelni odpowiada moim oczekiwaniom, poza jednym 'mankamentem'.

Otoz raz na jakis czas, nieregularnie i na ułamek sekundy potrafi rozjechać się mu obraz. Poczatkowo myślałem ze to problem z sygnalem, ale trwa to juz dosc dlugo a na poprzednim TV (kineskop) nic podobnego nie wystepowało.

W czym rzecz? Czy on jest taki czuły czy to raczej usterka?
 

dark972

New member
stankry napisał:
Kilka tygodni temu kupilem LG 32LG3000. Telewizorek w pelni odpowiada moim oczekiwaniom, poza jednym 'mankamentem'.

Otoz raz na jakis czas, nieregularnie i na ułamek sekundy potrafi rozjechać się mu obraz. Poczatkowo myślałem ze to problem z sygnalem, ale trwa to juz dosc dlugo a na poprzednim TV (kineskop) nic podobnego nie wystepowało.

W czym rzecz? Czy on jest taki czuły czy to raczej usterka?

przepraszam ,że nie piszę o pomocy w twoim problemie...
Jak Ci sie sprwuje ten tv.? Jak odbiór sygnału z tunera sat. i z anteny naziemnej, jeżeli masz taka możliwość. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
 

stankry

New member
Jestem zadowolony. Oczywiscie na kablowce jakosc obrazu nie powala ale jest wystarczajaca. W tej chwili czekam na podlaczenie TV cyfrowej wiec zobaczymy jak bedzie :)
Co do mojego problemu to jest to raczej kwestia sygnalu. Na DVD i PC nic nie przerywa wiec sadze ze to poprostu zaklocenia na kablu antenowym - dziwne ze nie byly widoczne na starym TV
 
Do góry