42PG6000 czy 42PC51 proszę o szybką odp!

2Fast

New member
Witam użytkowników!

Z dniem wczorajszym (piątek 2008-08-09) dokonałem zakupu LG 42PC51, jednak wertując to podforum myślę iż zakup 42PG6000 byłby lepszym wyborem. Piszę ponieważ jeszcze dzisiaj mam możliwość wymiana mojego PC51 na PG6000 lecz potrzebuje państwa opinii, co zrobiliby doświadczeni posiadacze LG na moim miejscu. Plazma będzie służyła do oglądania kablówki( w niedalekiej przyszłości kablówka przechodzi na sygnał cyfrowy co daje nam programy HD), do gier na konsolach, przeglądanie zdjęć też nie będzie jej obce. Proszę o w miare szybką pomoc ( sklep czynny w soboty do 14 ;/), w grę wchodzą tylko te 2 modele.
 

2Fast

New member
Tak więc oddałem 42PC51 i zamówiłem 42PG600, niech ktoś się wypowie na ten temat. Czy postąpiłem dobrze ? Do wyboru mam jeszcze model 42PT81, proszę o rady !
 
Ostatnia edycja:

Morfeusz42

New member
odpowiedź będzie krótka - porównując te dwa modele czyli PG6000 i PC51 to ten ostatni ma tylko jeden pozytywny element, mianowicie atrakcyjniejszą cenę. Pozostałe porównania jak byś nie zestawiał to PG6000 zapewne wygra w przysłowiowych "cuglach" - to jest po prostu inna klasa produktu.
 
Do góry