42pc51

Arciozg

New member
Witam.
Planuje kupno tego telewizorka.Kupiłem niedawno Easytouch 42" ale oddałem go po 3 dniu.Słyszałem że w LCD zwłaszcza FullHD obraz z kablówki może być okropny ale nie spodziewałem się że aż tak bardzo.
Poczytałem trochę na forum i postanowiłem zdecydować się na plazme.
Żywsze kolory i podobno lepsza jakość telewizji SD przekonały mnie do tego wyboru.Ale mam pare pytań najlepiej do posiadaczy tego tv.
1)Jak to jest tym brzęczeniem?
2)Czy obraz ze zwykłej kablówki jest dobry?
3)Czy telewizor się psuje,wypala,mocno grzeje?
4)Planuje kupno PS3 i czy dużo strace w porównaniu z HD w LCD?
5)Filmy w formacie avi da się oglądać?
6)Czy model 42PC52 dużo się różni?
Ewentualnie może kupić jakiś inną plazme.Najlepiej 42" w okolicach góra 3tys.
Z góry dziękuje.
 

Kefir35

New member
Ja nie mam tego telewizorka, ale podczas wybierania w sklepach (w koncu chyba bedzie LG Scarlet) miałem okazję go oglądać. Robi dobre wrażenie i ten egzemplarz nie wydawał żadnych nieprzyjemnych dźwięków.
 

bartoszer

New member
hej witam!
Mam tą plazmę od września tamtego roku i powiem Tobie, że spokojnie możesz brać ten tv. Konkretnie odpowiem na Twoje pytania!
1. Bzyczenie jest ale jak w każdym TV, mi nie przeszkadza jak zbliżysz ucho do tylnej ściany plazmy to je słychać z odległości jaką ja oglądam tv to jest 3 m najczęściej to nic nie słychać:)
2. Obraz z kablówki nie testowałem ale podłączałem zwykłą antenę i obraz jest oki. Najlepiej podłączyć tuner n-ki ( ja mam taki) jakość kanałów w HD wymiata!!:)
3. Na razie tv działa bez zarzutu ( odpukać w niemalowane) ! Żadnego wypalania czy innych baboli jak to mówią!:)
4. Mam PS3 podpięte pod HDMI co tu dużo pisać obraz jest suuuuper!!!
5.Da sie oglądać!! oglądam przez PS3
6. Na to pytanie Tobie nie odpowiem !
Myślę że naprawdę będziesz zadowolony z kupna tej plazmy ja przynajmniej należę do grona zadowolonych właścicieli. Ktokolwiek ze znajomych czy z rodziny przyjeżdża do nas zwraca uwagę od razu na ten tv no i na obraz ! pozdrawiam
 

timbot

New member
Bez reklam
wedlug mnie pc52 i pc51 nie roznia sie w ogle parametrami (nie wiem, czy nie sa idntyczne, byc moze pc52 nie ma 100Hz, ale upewnij sie), po prostu pc52 nie byl modelem na polske,wiec przed zakupem lepiej sie upewnic, czy nie bedzie problemow z gwarancja
 

kolbi123

New member
weź panasonika pv8 w skrócie lepsze jest wszystko, bardzo mi sie ten tv spodobał, co do buczenia lg słysze z 3metrów przy włączonym kompie który stoi tuż obok mnie, powidoki są jak cholera z tym że znikają, ale np włącze obraz z kompa na 5 sekund włączam film i widze ikony na ciemnym tle w panasie cos takiego nie istnieje.Nie dyskutuje z fanami lg, dobrze ci radza a wybór nalezy do ciebie.
 

Ekseption

New member
Daleko idące uogólnienia. Bzyczeć czy buczeć mogą konkretne,wadliwe egzemplarze - z resztą było to wielokrotnie wałkowane na tym forum, nie wszystkim buczy.
 
Do góry