Scarlet 32"

wanderer

New member
Właśnie zdecydowałem się na kupno tego telewizorka.Nowa linia 50000:1 kontrast,ale nie ma full HD,mimo to polecono mi go sklepie za 3300 zł.
I tu moje pyt.,bo jutro go zamawiam,czy jest to trafny wybór,wybór na lata,bo na takim mi zależy,czy jest to TV ,ktory spelnie najwyzsze standarty?
Zastanawiałem się jeszcze nad nowym Samsungiem 32" full HD(ten ,co Ebi reklamuje:p) i nad Panasoniciem 100mhz ,ale od razu mi go odradzono.
Więc prosze o potwierdzenie /odradzenie tego TV ,z gory dzięki.
 

Morfeusz42

New member
Jak by Ci to najkrócej powiedzieć /napisać/ - jeśli zdecydowałeś się na wybór czego kolwiek to jest to najlepszy wybór, bo to jest Twój wybór. Jeżeli natomiast chcesz kupować dowolny produkt na zasadzie dyskusji publicznej o Twoim wyborze to odrazu odpuść sobie bo nigdy nie kupisz - zawsze będą głosy na tak i na nie. Co do samego telewizorka to jest to naprawdę fajne urządzenie dające spore możliwości regulacji parametrów obrazu, mające niezły dźwięk jak na telewizor i sporo gniazd przyłączy dla zewnętrznego sprzętu. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony!!! Pozdrawiam.
 

wanderer

New member
Dzieki wielkie. już go zamówiłem za 2900 zł:p i obraz jest wporządku i na zwyklej kablówce i w HD,więc jest to chyba dobry wybór.
 

MooNTER

New member
wanderer napisał:
Dzieki wielkie. już go zamówiłem za 2900 zł:p i obraz jest wporządku i na zwyklej kablówce i w HD,więc jest to chyba dobry wybór.
Mógłbyś napisać jak ten tv współgra z kompem i jak oglada się filmy (dvd i divX) ?
Pozdrawiam
 

prosper5250

New member
zastanawiające jest że można chcieć w domu postawić telewizor z taką dziurwą na środku... patrząc na niego nie widzę nic innego tylko tę dziurwę... no i ten kontrast-dobre, he he... oczywiście od niego jest lepszy A656 (ebi) a w szczególności już panasonic... no ale jak sklep zamówił mnóstwo tej dziurwy, to przecież musi wykorzystać każdego klienta który chociaż wykaże minimum zainteresowania bo przecież sprzedać coś takiego to nie lada wyczyn!
 

rudy

New member
Ciekawe,co u kolegi prospera stoi ,bądż wisi na ścianie.Czyż,nie jest to czasami 15- letni 29"calowy CRT znanej firmy np.daewoo.Wyśmiewanie się z wyborów innych ,jest co najmniej nie fair i świadczy o Twojej bardzo wysokiej kulturze.Pozdrawiam.
 

prosper5250

New member
może i przesadziłem, ale mam prawo przedstawić swoją opinię... padło pytanie o mój sprzęt... kiedyś już szczegółowo opisywałem ale ponieważ rozmawiamy tu o telewizorze, to posiadam całkiem przyzwoity w ogólnej opinii i doskonały według mnie telewizor LCD firmy Panasonic... CIEKAWOŚĆ ZASPOKOJONA?
 

rudy

New member
Kolego prosper5250,ja posiadam philipsa lcd .....Czy mówi Ci to coś?Bo mnie nie.Podaj chociaż parę cyferek.
 
Do góry