Lg32lc42

creativeopinion

New member
Witam serdecznie..

użyłem opcji szukaj wielokrotnie zresztą nie tylko na tym forum.. przejrzałem internet dosyć dokładnie.. a także wszelkie fora o tej tematyce, nie mniej jednak nie mogę uzyskać jasnej odpowiedzi.

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby jakaś osoba byłaby tak miła i odpowiedziała mi jaka jest wersja HDCP w telewizorze firmy LG 32LC42 ..

Ten telewizor posiadam, w instrukcji obsługi nie ma takiej informacji jak i również w załączonych mi materiałach , na internecie natomiast specyfikacja techniczna tego sprzętu ogranicza się do podania ilości wejść HDMI. Proszę wybaczyć jeśli to pytanie jest kwestią oczywistą.. aczkolwiek zanim napisałem ten wątek naprawdę sam starałem się uzyskać odpowiedź to się nie udało , stąd moje pytanie.

jeśli zna ktoś odpowiedź to bardzo proszę o taką informację.

Ewentualna odpowiedź ma dla mnie duże znaczenie ponieważ mam zamiar zamówić Telewizję Nowej Generacji N i ciekawi mnie fakt, czy mój TV będzie w pełni współpracował z N przez kabel HDMI.

Dodam tylko jeszcze, że kontaktowałem się nawet z infolinią LG natomiast konsultant jeśli chodzi o mój model powiedział tylko o wersji HDMI 1.2, jeśli chodzi o HDCP nie za bardzo mi odpowiedział, wręcz nie wiedział co to jest i był trochę zakłopotany.

Tutaj na forum znalazłem tylko ten temat http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23802

pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry