LG 37LC41, czy Samsung LE37S81B

Doc_90

New member
zastanawiam się pomiędzy tymi dwoma TV... głównym problemem jest to że sygnał pochodził by z anteny naziemnej (przynajmniej na razie). który z powyższych TV pod tym względem jest lepszy??

z góry dzięki za odpowiedź;)
 

broda1725

New member
Bez reklam
Samsung, Samsung i jeszcze raz Samsung. Widziałem tego LG w akcji i żadna rewelacja jednym słowem pikseloza brat ma tego Samsunga i obraz jest rewelacjia na zwykłym sygnale SD ( oczywiście od 3m ). Poruwnywałem też w sklepie obraz na dvd ( dvix ) Samsung wygrał.
 

Doc_90

New member
no właśnie spotykam się z różnymi opiniami. wg niektórych na SD działają (oba) nieźle, a inni uważają taki obraz za tragiczny. pewnie jest to kwestia gustu (albo niektórzy mają niskie wymagania, albo inni zbyt wysokie).

tak w kwestii tematu to doszedł jeszcze jeden model: Grundig 37-7750 FHD
 

lukaszlew77

New member
Na tym Samsungu obraz ze zwykłej kablówki Multimedii z odległości ok 4 m jest kiepski, z nki nieznacznie lepiej. LG widziałem w wersji 51 i 32", ale nawet z odległości ok. 2 metrów było zdecydowanie lepiej. Obraz HD w obu bez zastrzeżeń.
 

beniuasia

Member
Posiadam

37LGLC41 i trochę się zawiodłem, obraz na kablówce UPC nie jest najlepszy. Na HD (PS3) jest jak najbardziej ok. Posiadam także Tosię 26A3000PG i ona bije na głowę mojego LG pod względem jakości obrazu z kablówki (byc może dzięki mniejszej przekątnej). Jednakże dobry znajomy posiada samsunga 23 cale serii S7XB i obraz z cyfrowego polsatu z kanału HD u niego (NatGeo czy PolSp) jest porównywalny a nawet trochę gorszy niż z kablówki na mojej Tosi, to jest jego opinia. On u siebie ogląda TV z około 3 metrów, u mnie dosiadał się nawet 1 metr przed TV i był w szoku co do jakości obrazu. Sam przyznał, że wygląda on u mnie jakby sygnał był nadawany w HD. Tyle mogę pomóc, nie widziałem w akcji Samsunga seri S8XB ale z c zystym sumieniem mogę poleci Tosiby serii A3000PG lub C3500PG. Według mnie są lepsze niż LG seri LC41 i LC51. Bardzo dużym plusem w Tosiach jest według mnie min. dostosowanie rozmiaru ekranu. Ja swojego LG 37LC41 kupiłem ze względu na cenę, zapłaciłem za niego w lutym 2190 złotych (w Saturnie) i według mnie tyle jest wart, nie więcej.
Nie wiem jak wypadają nowe serie Samsunga i Toshiby bo ich nie widziałem.
Pozdrawiam
 

radzique

New member
gdyby autor tematu jednak decydował się na LG to proszę spojrzeć na allegro. Nick ten sam co tutaj ;). 37LC41 - 1899 pln
 
Do góry