Ustawienia Lg 42PC51

krolik28

New member
Witam, czytałem wiele topiców na tym forum na temat "duszków" (loga stacji itd). Wyczytałem też by zmniejszyć szanse na pojawienie sie takiego urozmaicenia trzeba zastosować jakieś specjalne ustawienia. Niestety wiekszość ustawień jakie znalazłem na forum dotyczą innych TV ( nie stosuje ustawień innych tv bo chyba każdy tv ma indywidualne ?!). Proszę osoby które posiadają model 42PC51 o podanie parametrów na których docierali plasme.
Mam jeszcze pytanie czy np zmiana takiego kabla:http://www.allegro.pl/item366181196_euro_euro_1_2m_super_cena_ostatnie_1000szt.html na http://www.allegro.pl/item364592774_profesjonalny_kabel_euro_scart_prolink_exclusive.html poprawi jakość? Euro jest podpięte do dekodera polsatu. Mam jeszcze jedno pytanko czy plasma faktycznie bierze wiecej prądu niż LCD? Czytając o tym na necie znalazłem kilka opini na ten temat jedni mówia, że jest większy niektórzy, że identyczny jak w LCD. Będe bardzo wdzięczny za dokładne odpowiedźi.
 

arti1234

New member
krolik28 napisał:
Witam, czytałem wiele topiców na tym forum na temat "duszków" (loga stacji itd). Wyczytałem też by zmniejszyć szanse na pojawienie sie takiego urozmaicenia trzeba zastosować jakieś specjalne ustawienia.

Witam. Używam tego TV od 2 miesięcy. Od samego początku nic nie ustawiałem, grałem na maksymalnych ustawieniach. Sporadycznie zauważyłem pozostające logo stacji ale zaraz się traciło. Osobiście bym się tym nie przejmował choć pewnie są tacy którzy mnie zaraz "zjedzą" za tę wypowiedź:). Jeśli chodzi o pobór prądu to jest na tym forum odpowiedni wątek na ten temat ale wydaje mi się że realnie dużych różnic nie ma. Pozdrawiam Artur
 

krolik28

New member
arti1234 napisał:
Witam. Używam tego TV od 2 miesięcy. Od samego początku nic nie ustawiałem, grałem na maksymalnych ustawieniach. Sporadycznie zauważyłem pozostające logo stacji ale zaraz się traciło. Osobiście bym się tym nie przejmował choć pewnie są tacy którzy mnie zaraz "zjedzą" za tę wypowiedź:). Jeśli chodzi o pobór prądu to jest na tym forum odpowiedni wątek na ten temat ale wydaje mi się że realnie dużych różnic nie ma. Pozdrawiam Artur
Ja mam ten TV od 3 dni jade na ustawieniach standardowych i opcji "zmniejszenie zuzycia energi" czy jakos tak. Widze loga stacji jak podejde bardzo blisko ale po kilku minutach znikaja boje sie ze kiedys moze takie logo zostac i bedzie bardziej widoczne. A co sadzicie o tym kablu EURO warto kupic lepszy, bardziej firmowy??
 

digitalus

Banned
witam
montuje anteny satelitarne i moge cos powiedziec o kablach euro. naprawde warto zainwestowac w lepszy kabel euro bo jakosc obrazu bedzie lepsza. moze to nie jest to wielka zmiana ale widoczna. polecam kabel tech+link lub PROLINK przewody z miedzi beztlenowej .na allegro lub w inych sklepach internetowych za okolo 60-70 zl. po podlaczeniu takiego kabala do tunera satelitarnego widac roznice, dzwiek tez jest lepszy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry