Problem z LG 6000

kotek1614

New member
Mam problem z ustawieniem obrazu i rozdzielczości jest strasznie jasny obraz. Nanosze swoje ustawienia i po jakims czasie wracaja znowu stare i znowu jest jasny obraz.To samo dotyczy rozdzielczości tez sama wraca dopoczątkowych. Nie wiem jak to ustawić żeby zapisały sie moje ustawienia jak ktos by mogł mi pomóc ???
 

ktp

New member
Być może to działanie jakiś automatów typu inteligentny czujnik lub funkcji - czysty kontrast - czysty kolor. Spróbuj je wyłączyć.
 

kotek1614

New member
Jak ten tryb zmienić z sklepowego na domowy tam cos w instrukcji czytałem żeby przywrócić ustawienia fabryczne tylko nie chcem skasowac wszystkich programów
 

klm7

New member
Tryb (W sklepie, w domu) można zmienić, wybierając opcję Factory Reset (Resetowanie do ustawień fabrycznych) z menu OPTION (Opcje).

to chyba jedyny sposób
 

dayex

New member
Witam. Może napisał byś jakie są twoje wrażenia z użytkowanie tego TV i jaka jest jakość odbieranego sygnału itp. Dzięki
 

KOJOT80

New member
Kotek, a jaki masz sygnał? Sd czy HD? Oglądałeś moze jakies mecze, czy można sie do czegoś przyczepić?
 

bettket

New member
hej,

pozwólcie że dołączę się do dyskusji..a właściwie podzielę sie swoimi wrażeniami o LG PG6000. jestem jego posiadaczką od ponad miesiąca - i naprawdę naprawdę jestem zadowolona. wcześniej miałam lcd sharpa, teraz plazmę i już wiem że bym do lcd już nie wróciła. oglądam mecze euro 2008 i zero smużenia, zero nieostrości. poza tym 30.000:1 daje odpowiednią jakość. do czego się można przyczepić to to ze z pen driva pojda tylko zdjęcia i muza, niestety nie filmy. choc chyba to ie problem skoro najtansze dvd mozna kupic za 200 zł.
pozdrawiam:-D
 

Alina0

New member
kochana Scarlet ma naprawdę fajny obraz nawet przy SD, ale ma jak dla mnie pewną wadę czyli - panel ustawień jest za duży w proporcji do ekranu bo przy ustawieniach ręcznych cieżko jest cokolwiek zobaczyć bo większa częsc ekranu to szary ekran info z napisami XXXXXLLLL - wielkości i tylko troszkę widać obraz jaki ma być dostrajany.
 

viera

New member
lg 42 6000

czyyjuz ktos probowal kalibrowac ten tv /odnosnie kalibracji mozna przeczytac w czasopismie plaskie ekrany dobry glos wydanie 2009/
mozna dostac w kioskach za 15,90zl jest tam dosyc informacji odnosnie interesujacych nas kwestii tego odbiornika..
zdaloby sie nowe firm ware ale czy jest dostepne nie wiem..
odnosnie kalibracji to pisze w wymienionym wyzej czasopismie ze wchodzi sie w tryb ekspercki... dobre tylko np. u mnie te tryby na razie nie dzialaja chyba ze potrzebny im inny sygnal bo jak na razie mam kablowke oczywiscie bez HD..
 
Do góry