37lg5000 lub 42lg5000

zibi12321

New member
zamierzam kupić któryś z tych telewizorów, ceny jakie znalazłem to ok. 3300 lub 3800 i mam pytanie o telewizory innych marek w tych cenach godne polecenia, jeśli ma ktoś ten telewizor to prosze o wrażenia.
 

druop22

New member
Lg 37lg5000

zastanawiam się nad tym LG 37LG5000,
parametry ma niezłe:
  • Rozdzielczość : 1920x1080
  • Kontrast : 50000:1
  • Jasność : 500 cd/m2
  • Czas reakcji : 5 ms
grubość tylko 88mm, bo np. LG 37LG6000 ma już o zgrozo ponoć 37,5 cm
(informacje pochodzą z portalu ceneo.pl)

cena od 3375zł wydaje się być atrakcyjna,
proszę o opinie kogoś kto ma, miał lub z doświadczenia wie jak takowy LG
może się sprawować, jaka jakość odbioru z różnymi sygnałami etc.
 

nariko19

New member
LG rules

widziałem 37LG5000:D w salnie, kosmos wygląda poprostu bajecznie. Polecam wszystkim ten model, full hd z tego modelu pozamiata inne marki biore go do mojego ps3:D cena równiesz wymiata bierzcie w ciemno naprawde warto
 

JP-ek

New member
Lg 37lg5000

Może by się wypowiedział jeszcze jakiś właściciel Lg 37lg5000 bo także jestem zainteresowany tym modelem, pod konsole jak i TV.
 

arturcruz1

New member
rewelacja

Ja wziąłem sobie 2 dni temu ten telewizorek i jest najlepszy w swojej klasie cenowejk max obgraz na playu idealnie ,,, mam tez polsacik cyfrowy :):): bajeczka hehe
naprawde warto go kupic kto to zrbi nie bedzie załował polecam 37 cali pozdro
 

psiaku

New member
lg375000

też mam na oku ten model - może wypowiedziałby się ktoś z poprzedników, który uzytkuje go. Jak spisuje sie przy różnych sygnałach ?
 

kutkiller

New member
corass napisał:
odgrzewam temat,
dziś byłem w euro i 37lg5000 jest za 3000. czy ten telewizorek jest wart swojej ceny?




naprawde jest wart swojej ceny kupilem go kilka godzin temu w Euro za 2999

chociaz w sklepach internetowych jest tanszy to i tak jestem zajebiaszczo zadowolony polecam :D
 

dark972

New member
kutkiller napisał:
naprawde jest wart swojej ceny kupilem go kilka godzin temu w Euro za 2999

chociaz w sklepach internetowych jest tanszy to i tak jestem zajebiaszczo zadowolony polecam :D

Skąd masz sygnał?
Pytam ,bo może ktos ma podłaczony pod satkę c+ czy polsat.
No i najważniejsze jak obraz po sygnale z naziemnej anteny ?
 

kutkiller

New member
dark972 napisał:
Skąd masz sygnał?
Pytam ,bo może ktos ma podłaczony pod satkę c+ czy polsat.
No i najważniejsze jak obraz po sygnale z naziemnej anteny ?


sygnal to Xbox 360,PC i C+ ZYLETA a telewizje naziemna to juz dawno nie ogladalem wiec niepowiem ci jak i co:eek:k:
 

cristians

New member
Witam Serdecznie
Mam kilka problemów z tym TV dlatego zwracam sie do was z uprzejma prosbą o pomoc.

Po 1.
Prawidłowe wyswietlanie obrazu z laptopa po kablu dsub
jest mozliwe tylko przy kilku rodzielczosciach, 1280x1024 oraz 1920x1050. Przy każdej innej obraz albo jest zbyt mały albo, przesuniety w prawo lub lewo :-/ I nie jest to wina laptopa bo sprawdzałem na róznych.

Po 2.
Przy połaczeniu laptopa kablem HDMI obraz wypełnia cały ekran tylko przy rozdzielczosci 1024x768. Przy innych sytuacja wyglada jak wyżej.
A teraz najgorsze. Przy odtwarzaniu filmów cały czas cos cyka/szumi :-/ Sprawdzałem 2 kable HDMI i na obu to samo. Cyka nawet jak klikne na start i przejade myszką po menu.
Co ciekawe XBOX 360 podłaczony tym samym kablem wyswietla wszystko dobrze i dzwiek tz jest dobry.
Czy to jest powód do gwarancji?

zg óry dziekuje za pomoc i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Abdel85

New member
Hmm. Ciekawe
ja mam 37LG5000 od 2 miesięcy.
I jestem bardzo zadowolony. TV wisi na ścianie i działa idealnie.
Minus to to że te modele "lubią" troszke buczeć przy ciemnych obrazach co jest słyszalne raczej tylko jak jest cicho TV puszczony. jak się da podświetlenie na maxa to nie buczy.
Po drugie. Troszke za jasna czerń. Ale nic strasznego.

A plusy. DUŻŻOO plusów.
Ładny obraz. Pobór mocy w zależności od podświetlenia . Od 170W do 67W na najniższym podświetleniu. Ja użytkuje podświetlenie średnie i 110W ciągnie wtedy TV.

Podłaczone mam do tunera z Cyfrą (linbox 7819) po HDMI. Obraz skalowany, bardzo ładny.
DVD przez component też skalowany obraz i też super.
Komputer przez DVI-HDMI i obraz żyleta. Rozdziałka FullHD i super wygląd.
Filmy idą idealnie i nic mi nie cyka
Wcześniej miałem podłączone przez VGA i obraz też miałem FullHD i na cały ekran.
Komputer z kartą 8600GT

Co do dźwięku to troche brakuje basów ale idzie wytrzymać. A jak mam za mało basu włączam amplituner i spokój;)

I najlepsze. Skąd wy wzieliście tą cenę?? 3000zł??
Ja kupiłem za 2200zł w Saturnie
No i mogę powiedzieć że ten TV prezentuje się wspaniale. Wygląd ma bardzo ładny
 
Do góry