LG LG 32LT75 ma ktoś więcej info ??

pszczola13

New member
Witam, szukam opini na temat LG 32LT75 mało tego tutaj na forum chyba, że ja nie umiem szukać :(
Interesuje mnie też sprawa tego HDD 160 w tym LCD :) czy jest możliwość zgrania nagrań z dysku LCD na pamięć zewnętrzną ?? czy podłączenie usb przez port pcimcia coś da ? może inaczej pójdzie zgrac filmy ??
 

piotrfly

New member
pszczola13 napisał:
Witam, szukam opini na temat LG 32LT75 mało tego tutaj na forum chyba, że ja nie umiem szukać :(
Interesuje mnie też sprawa tego HDD 160 w tym LCD :) czy jest możliwość zgrania nagrań z dysku LCD na pamięć zewnętrzną ?? czy podłączenie usb przez port pcimcia coś da ? może inaczej pójdzie zgrac filmy ??

Hejka!

Mam ten LCD od jakiegoś miesiąca... Jestem zadowolony. Jakość obrazu bdb. Czerń więcej niż zadawalająca. Kontrast super. Odbieram sygnał z Multimedii. Przed świętami założyli mi Dekoder sygnału cyfrowego. Filmy w HD są po prostu POWALAJĄCE na kolana... przynajmniej dla mnie ;) - KONIECZNIE przez kabelek HDMI - na połączeniu SCART będzie to nieporozumieniem :D
Co do HDD - niestety nie mam możliwości zgrania nagranego materiału na inny nośnik - chyba rozumiem producenta... Ale i bez tego funkcja "time machine" jest rewelacyjna. Możesz, oglądając jakikolwiek program zrobić stopklatkę... np. w celu przeprowadzenia rozmowy tel. albo idąc "za potrzebą", a po powrocie klik PLAY i dalej oglądasz. TV pamięta "w locie" 1 godz. materiału oglądanego. Tzn. po 15 min. od włączenia odbiornika masz w pamięci tylko te 15 min, o które możesz cofnąć odbiór tego kanału, który właśnie oglądasz. Można też zaplanować nagrywanie programów - jednorazowo lub cyklicznie - możliwości są ogromne. Można nagrać ok. 86 godz. materiału. Zarządzanie dyskiem jest dziecinnie proste. Można kasować pojedyncze nagrania (jest podgląd nagrania) lub sformatować cały dysk.

Polecam! W tej cenie to jedyny model LCD jaki znalazłem - a szukałem dłuuugo! Właściwie przypadek zrządził, że ten model mi podpasował. A wszystko przez to, że w serwisach wyszukiwawczych nie ma opcji "HDD". Przeszukiwałem setki razy i zawsze wydawało mi się, że LCD z HDD będzie nie na moją kieszeń, a tu masz! Nadmienię, że kupując w sklepie internetowym zaoszczędziłem dodatkowo 600,- PLN :grin:

Pozdrawiam!
\
 

ktp

New member
Czy ten TV ma 100Hz ? Nigdzie na ten temat nie pisze na www producenta natomiast w gazecie VIDEO-MIX w teście napisali, że ma funkcje double line, która jest odpowiednikiem 100Hz.
Pozdr
 

pszczola13

New member
Dzięki :)

Dzięki za info :) ciekawi mnie jednak jeszcze ta sprawa zgrywania z HDD :) przejście z PCIMCIA na USB są w granicach 50 - 100 zł ale czy to zadziała tak jak powinno ?? :) musze jeszcze pdpiąć laptopa pod TV i zobaczyć czy zobaczy tego HDD wtedy sprawa się sama rozwiąże myśle :)
 
Do góry