lg 37lc51 co o nim myślicie?

wielki_misiek

New member
Mam zamiar kupić ten model, chcę zapodać telewizjie "n" do niego, albo jakąś cyfrówke, no i oczywiście x-boxa i kompa. Będzie to banglało wszystko ze sobą?:confused:
 

beniuasia

Member
Ja dzisiaj kupiłem 37LC41 w Saturnie za 2190, podłączę go dopiero wieczorkiem a sygnał to kablówka UPC. Mam nadzieję, że się będzie dobrze spisywał.
 

beniuasia

Member
TV podłączony, jest lepiej niż się spodziewałem. Na kablówce UPC TV spisuje się naprawdę dobrze, stosunek jakośc/cena zdecydowanie przemawia za tym TV. W Saturnie w Krakowie wg. moich informacji od kumpla mieli około 100 szt. Aha, mój jest wyprodukowany w Polsce - Luty 2008.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przedszkód nie ma zadnych w zakupie, czy będziesz zadowolony ? To już inna sprawa. Skalowanie Sd jeśli lubisz piłkę nożna w TVP - wypada słabo. I gorzej że nie ma sposobu na poprawę.
Telewizor jest wolny więc zostają podcienie i artefakty . Ale nie każdemu to przeszkadza. Dla mnie najgorszą sprawą jest brak czerni a kąty boczne wieczorem dla mnie nie są do akceptacji.
Najważniejsze że Ci co kupują mają mniejsze potrzeby i są bardzo zadowoleni z nabytku.
 
Do góry