Problem z obrazem na LG 50pc51.

bartek79

New member
Witam, od dwóch dni posiadam plazmę lg 50pc51. Nie wiem czy wszystko dobrze podłaczyłem bo nie mam zbyt dobrego odbioru. Mam n'kę i obraz jest mocno średni. Na tych programach nadawanych w HD jest super, obraz z DVD również taki jak przewidywałem ale obraz z normalnych kanałów niezbyt. Nie wiem czy to kwestia ustawienia czy ten typ tak ma. N'kę mam podpiętą przez HDMI, oglądam z 5-5,5m i widzę dużo niedoskonałości. Czy to jest kwestia 50cali? Czy zamiana na 42 coś zmieni? Czy chodzi o jakość LG? Proszę pilnie na odpowiedzi.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
To już odpowiednia odległość, nie można zwalić raczej na to, że TV jest za duży.

Pozdrawiam,
 

angelo74

New member
lg 50 pc51

witam
mam tę ramkę od 2 tyg. wcale nie buczy jak inni opisują , obraz super (cyfra+) pilot jak pilot. Uważam, że to rewelacyjny zakup. kupiłem w eruo rtv-agd. sprzedawca nie wiedział nawet jak uruchomić menu serwisowe. w każdym razie nówka nie smigany. naprawdę polecam każdemu kto się zastanawia nad lcd ( jeśli chodzi o takie rozmiary). a ze się kiedyś wypali czy coś w tym stylu to nic nie jest wieczne.... Wiem jedno rozmiar powala.....
polecam i tyle. pozdr
 

bigxlx

New member
bartek79 napisał:
Witam, od dwóch dni posiadam plazmę lg 50pc51. Nie wiem czy wszystko dobrze podłaczyłem bo nie mam zbyt dobrego odbioru. Mam n'kę i obraz jest mocno średni. Na tych programach nadawanych w HD jest super, obraz z DVD również taki jak przewidywałem ale obraz z normalnych kanałów niezbyt. Nie wiem czy to kwestia ustawienia czy ten typ tak ma. N'kę mam podpiętą przez HDMI, oglądam z 5-5,5m i widzę dużo niedoskonałości. Czy to jest kwestia 50cali? Czy zamiana na 42 coś zmieni? Czy chodzi o jakość LG? Proszę pilnie na odpowiedzi.

Z n-ka jest tak: menu tunera i kanaly w HD faktycznie sa niezle, ale calareszta w SD, nie wspominajac o SD z konca listy gdzie bitrate jest naprawde 2 lub 4 razy przyciety to porazka, nie jedna siatkowka da wiecej. Jedyne rozwiazanie to poczekac na wiecej kanalow w HD lub kupno BlueRay'a.
PS. podepnij tuner przez component 1080i - lekkie rozmycie obrazu czyni cuda.
 
Do góry