Lg95pf

sleza

New member
Witam,właśnie nabyłem tę plazmę i jestem ciekaw co sądzą o niej inni użytkownicy.Osobiście jestem bardzo zadowolony,jakość obrazu jest wyśmienita a cena jeszcze lepsza.Jestem użytkownikiem plazmy od 3,5 roku,poprzednio miałem Firstline42"(Samsung dla Carefur) zero wypaleń!obraz jak w dniu zakupu!Mam też LCD 15" bryndza totalna.Pozdrawiam i proszę o odzew użytkowników 60".
 

Hartson

New member
Bez reklam
Sleza podziel się proszę wrażeniami, jaki w/g Ciebie jest obraz na tej plaźmie, chodzi mi o sygnał SD, HD i DVD., bo jestem wstępnie zainteresowany tym tv.
Pozdrawiam.
 

sleza

New member
Moim zdaniem telewizor jest ok,obraz SD całkiem niezły ale to zależy od jakości nadawanego programu,DVD super a HD perfekto!Mam C+ i Ps3 więc mogą powiedzieć tylko o tych dwuch nadajnikach HD,wczoraj byli u mnie znajomi i szczęki im opadły gdy zademonstrowałem im możliwości mojego telewizorka.Jedno co mnie denerwuje to tzw. powidoki czy duszki jak zwał tak zwał,co prawda znikaja ale pojawiają się,w poprzedniej plazmie tego nie miałem,docieralem telewizor na niskich ustawieniach ok 300h,nie wiem po co ale wszyscy piszą że tak trzeba.Generalnie POLECAM
 

Hartson

New member
Bez reklam
A jaki w/g Ciebie jest kontrast, czy jest wystarczający ( LG podaje, że 3000:1 a to nie jest zbyt dużo w porównianiu z innymi tv plazmowymi ) ?
Pozdrawiam
 

sleza

New member
Nie wiem jak firmy obliczaja kontrast,papier wszystko przyjmie co prawda przed zakupem też myślałem że ma mały ale teraz jadę na kontraście 70% i jest gutt.Jakość obrazu jest bardzo dobra,sprawdż sam np.w MediaMarkt na swojej płytce i porównaj z innymi telewizorami,ja przedstawiłem swoją subiektywną opinie.pozdrawiam
 
Do góry