TV LG 32LC52 + nagrywarka LG DR275

Mateusz9

New member
Witam.
Mam problem z urządzeniami wymienionymi w topicu - czyli telewizorem LCD LG 32LC52 i palnikiem DR275 tej samej firmy.
Używam obu urządzeń od miesiąca i jestem (byłem!) zadowolony aż do dzisiaj. TV mam podłączone do zwykłego gniazda TV kablowej, obraz jest zadowalający. Podobnie jak dźwięk – ale dotyczy to sytuacji kiedy korzystam z tunera TV. Niedawno czasie regulacji jakiś opcji dziwięku zauważyłem pewien niepokojący objaw działania obu połączonych urządzeń. Po przełączeniu obrazu pilotem od nagrywarki na jej tuner z głośników telewizora wydobywa się dość głośne buczenie. Głośniejsze tym bardziej im bardziej podkręcam dźwięk. Buczenie słychać też w czasie oglądania menu płyty, odtwarzanie jest nieco zagłuszane przez ścieżkę dziwiękową filmów lub programów.
Mam inne DVD które pracuje z tym TV normalnie, choć porównanie nie jest dobre ponieważ ten sprzęt nie ma tunera.
Sprawdzałem 3 różne kable euro i oba wejścia AV telewizora - bez poprawy.
Proszę o pomoc i uwagi które mnie naprowadzą na przyczynę tego kłopotliwego zachowania sprzętu.
 
Ostatnia edycja:

Mateusz9

New member
Sprawa nie spotakała się jak widze z wielkim zainteresowaniem i odzewem, problem rozwiązałem sam bez oddawana sprzetu do serwisu. Jego przyczyna bardzo mnie zdziwiła, jednak winien nie był sprzęt ani jego polączenie. Pozdrawiam.:eek:k:
 
Do góry