porównanie TV LCD LG 37" + Samsung 37S81

Kleryk88

New member
Mam pytanie chciałbym zakupić telewizor lcd 37" mam do wydania 2700zł +/- 100zł przeglądałem serwis ceneo i wybrałem takie modele LG
LG 37LE2R, LG 37LC51R, LG 37LC41, LG 37LC42 i myślałem też nad Samsungiem LE37S81B tylko zastanawia mnie teraz jedno bo możliwości mają podobne, telewizory mają po 2 wejścia HDMI po 1 d-sub ale teraz kilka szczegółowych pytań np:
1)funkcja PIP czy jest obsługiwana w telewizorach i które mają możliwość oglądania programów pomiędzy sobą w tej funkcji a które mają tylko możliwość z dodatkowym urządzeniem podłączonym
2)czy wszystkie telewizory obsługują rozdzielczość WXGA jak i przy telewizji jak i przy podłączeniu kompa przez d-sub
3)funkcja "DNIe" jest to tzw efekt obrazu teatralnego czy jest to przydatne i czy LG też to ma czy nie oraz czy da się to wyłączyć jak mi się obraz nie spodoba
4)co możecie powiedzieć o dźwięku w tych telewizorach
5)czemu np LG 37LE2R waży 33 kg a inne o wiele mniej :)

Co do zastosowania to telewizorek oprócz robienia za telewizor :) używany będzie jako monitor do kompa przez wejscie d-sub oraz jakieś dvd będzie podłączone

Może to będzie śmieszne ale może mi ktoś jeszcze napisać które telewizory (z wyjątkiem samsunga) mają błyszczącą obudowę i czy to nie jest tak że właśnie te telwizory LG różnią się tylko rodzajem obudowy
 
Do góry