Sonda o bzyczeniu LG PC51

czy twoja plazma bzyczy?


  • Total voters
    0

timbot

New member
Bez reklam
W związku z przewlekaniem kłótni o bzyczeniu w LG PC51 proponuje aby WŁAŚCICIELE plazmy wypowiedzieli się w kwesti bzyczenia i jego uciążliwości, tak, aby forumowicze, którzy potencjalnie jeszcze rozwazaja kupno tego cacka mieli szersze spojrzenie, niz tylko kłótnie w głównym wątku.

liknk do głównego wątku o lg pc51:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12944

jak głosujemy:

W GłOSOWANIU ZAZNACZAMY DWIE ODPOWIEDZI!!!
1. NA PYTANIA 1-5
2. NA PYTANIE 6, LUB 7 - w sprawie ponownego kupna ze względu na bzyczenie
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
no tak, brzmi zbyt podobnie, za duzo opcji, trza bylo napisac, ze troche wkurza :)
generalnie w intencji było, żeby odpowiedzi 1-5 były w porządku rosnącej irytacji :)
wiec załóżmy ze odpowiedz "motyla noga" = krew mnie zalewa jak słyszę ten dzwięk i budzi się we mnie chęć mordu azjatycko-polskich producentów ;)
 

timbot

New member
Bez reklam
outsider102 napisał:
...moja odpowiedz 2 jest bledna, znaczy dobra jest taka ze kupil bym jeszcze raz ! :)
w takim razie prosze czytelników o zamazanie czarnym niezmywalnym markerem kawalka słupka tej odpowiedzi, a posiadacze monitorów lcd mogą użyć żyletki i wyciąć kawałek ekranu i w ten sposób skrócić słupek :-D
 

SCOTI

New member
U mnie tak głośno bzyczy wieczorami że teściowa bardzo się cieszy z tego powodu, bo myśli że bzykam codziennie jej córkę, znaczy się żonkę.;)
 

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie nie bzyczy ,minimalny szum- gdy stoi się obok TV przy ściszeniu na zero +1.Mam LG50" PC51.Może wtym modelu 50" zastostosowali jakieś inne części tzn.innego dostawcy.Także 50" jest O.K.
Pozdro
 

Storm

New member
LG plasma !!!

Wyniki sondażu są dla tej plazmy bardzo dobre a poparcie jest prawie jak dla Tuska na prezydenta !!! Sprzedawcy dywanów nie mogą spać spokojnie !!! ha ha !!! :)
 

SCOTI

New member
Jeśli te wyniki są dla Ciebie korzystne dla tej plazmy to chyba patrzymy na inne wykresy. Ja gdybym zobaczył wcześniej że tylu głosujących jest niezadowolonych, to na pewno bym jej nie kupił.
Ja również zaczynam mieć podejrzenia co do Twojej obiektywności w stosunku do tej plazmy.
 

timbot

New member
Bez reklam
prosze pamietac, ze sonda jest otwarta caly czas i wyniki sie zmieniaja, gdy kolega Storm to pisał przewaga glosow pozytywnych byla wieksza
 

NATE

New member
Pod wpływem sondy aż zachciało mi się zajrzeć do DOMARu, i obsłuchać LG PC51. Przykładając ucho ze wszystkich stron, obsługa bardzo dziwnie się na mnie patrzyła... ;)

Powiem szczerze że telewizor wydaje dźwięk rzeczywiście : w.g. mnie było to jednak nie za głośnie buczenie, nie agresywne, stonowane. Nie wiem jak ten dźwięk może się roznosić po pokoju, bo wiadomo że sklep jest duży ale mając ucho przyciśnięte do tyłu obudowy dźwięk nie był aż tak straszny. Jednak był - bo wiele innych telewiozorów przy tym wydawało się bezszelestnymi. Będąca ze mną koleżanka też zakwalifikowała ten dźwięk do "znośnych".

Rozumiem, że ktoś może teraz sobie pomyśleć że mam iść do diabła i się nie znam, ale co człowiek to opinia - więc dla mnie w warunkach sklepowych, z uchem przy TV dźwięk mieścił się w granicach mojej tolerancji. Wierzę jednak, że może komuś przeszkadzać, więc niezrozumiałe jest dla mnie ganienie tych, którzy na niego narzekają.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
ja w koncu sie wypowiem, bo nie chcialem wychodzic na stronniczego wczesniej, ale moja plazemka bzyczy, w ogle mi to nie przeszkadza, ale mam duzy pokój i tv nie jest bezposrenio przy scianie, żeby sie dzwiek od niej odbijał.
co cieakwego - jak jest cicho to slychac, chyba ze wlacze nagrywarke z dyskiem, wtedy ona wszystk zagłusza :) (nagrywarka tez lg :) )

dodano : glosniej bzyczy kazdy jeden nie-nowy telewizor crt, z tym ze telewizory crt to wydaja jeszcze nizszy ton
 
Ostatnia edycja:

Ekseption

New member
Moja "bzyka" naprawdę minimalnie i właściwie tego nie spoób usłyszec, chyba że przykładając ucho do obudowy. Podobnie zachwouje sie plazma mojego kumpla (Sharp).
 

Storm

New member
Lg

Do Scoti. Powiem tak nie będę się więcej odnosił do takich insynuacji. Nie będę też więcej komentował waszego bzykania bo to staję się po prostu śmieszne. A na koniec dodam, że nie wszysce biorący udział w tym wątku mają ten TV a logują się tylko po to żeby namieszać !!!
 

timbot

New member
Bez reklam
ja również byłem zaskoczony rozmiarem dyskusji o bzyczeniu, jak i jej poziomem w głównym wątku o lg pc51. dlatego zaproponowałem tą sonde, żeby wyeliminować niepotrzebną dyskusję i wzajemne obelgi oraz oskarżenia o stronniczość - jak widać, nie do końca się udało...

Temat bzyczenia jest z rodzaju tematów śnieżnej kuli - im wiecej o nim sie pisze, tym ludzie bardziej są zmartwieni, tym wiecej o nim sie pisze i tak dalej.... Dyskusja się nakręca i zaraz żaden czytelnik forum nie kupi LG, bo "podobno działąją jak stado słoni..."

dlatego proszę, ograniczajmy się do własnych spostrzeżeń, ewentualnie zwięzłych komentarzy i głosujmy tak, jak to jest wedłóg nas i nie sugerujmy się cudzymi (pozytywnymi i negatywnymi) opiniami

mam nadzieje, że ten wątek zakończy pytania w stylu "czy lg bzyczy", "mój lg cicho bzyczy, a jak wasze?" i tym podobne
 
Do góry