Czym się różni LC51R od LC52?

thormes

New member
Na forum piszę po raz pierwszy, więc witam serdecznie :). Przymierzam się do zakupu LCDka, tylko czekam czy na nowy rok jakiejś promocji nie będzie (chociaż przy obecnych cenach na te TV wątpię). Moje pytanie jak w temacie. Wg.specyfikacji na stronie LG różnią sie tylko WAGĄ ... Czy ktoś zna odpowiedź?
 

mzielezny

New member
Różnice

Te dwa modele różnią się między sobą jedynie obudową w przypadku modelu LC52 jest to obudowa piano(błyszcząca taka jak w większości samsungów).
 

radzique

New member
a nie czasem odwrotnie, ja mam 37lc41 i jest piano, 42pc51 też jest piano, więc chyba modele z końcówką 2 są matowe, chociaż głowy nie daje ;)
 

Zielin99

New member
Mam 32lc52 i jego obudowa jest blyszczaca, czyli ciezka do utrzymania w czystosci.

Jak go kupowalem sprzedawca mowil ze 51 od 52 rozni sie matryca jest nowsza w 52.

Jak dla mnie ten TV spisuje sie niezle. Za taka cene ciezko cos lepszego znalezc.
 

Junek

New member
kolo_18 napisał:
witam

rowniez posiadam LG32lc52 i bardzo go polecam, a roznica jest w nowszej matrycy niz w modelu 51 tak przynajmniej w sklepach mi mowili

prosze zobaczcie opinie:

opinie modelu 32LC52 [KLIKNIJ!!!]

jak dla mnie jest SUPER :eek:k:

W sklepach mówią to, co chce się usłyszeć ;)
Mam model 32LC51 i też miał miec nowszą itp itd
icon10.gif

Dodam, że TV jak za tą cenę jest rewelacją.
Pzdr.
 

kolo_18

New member
Junek napisał:
W sklepach mówią to, co chce się usłyszeć ;)
Mam model 32LC51 i też miał miec nowszą itp itd
icon10.gif

Dodam, że TV jak za tą cenę jest rewelacją.
Pzdr.

mam kolege (moj dobry sasiad) w sklepie wiec kitu by mi nie wciskal jest to napewno roznica w matrycy!!! ale ogolnie oba modele sa bardzo dobre :eek:k:
 
Do góry