jaki tv do kablowki z Vectry

trezor4

New member
witam jest nowy i mam pytanie opisze krotko poszukje tv glownie do kablowki z vectry narazie jest to sygnal analogowy ale wprowadzaja juz cyfrowy i pewnie niedlugo bedzie dostepny w moim miescie . Mam 3 pytania:
1- jaki rozmiar przekatnej przy odleglosci 2-2,5 metra od tv
2- jaki model polecicie w cenie okolo 2500zl max 3000 ale to max
3- lepiej kupic teraz przed swietami czy poczkeac bo slyszalem ze w nowym roku ma staniec sprzet rtv . z gory dziekuje za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie podałeś warunków - więc zaproponuje Ci te w klasie cenowej.
Testy masz TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19222
Toshiba 32 C 3500

Miejmy na uwadze że cały czas poruszamy się w klasie cenowej do 2800 zł
Obraz w szczgółach oglądany najpierw z jednego metra i z odległości dalszych /2-3 metry/ wywoływał uśmiech na twarzy.
deecdeb4b708c0demed.jpg


727ec01e0dd607bemed.jpg



oraz JVC 32 G 80 , Sharp 32 Wd1
 

trezor4

New member
dziekuje za pomoc chce jeszcze przed swietami kupic wiec poczytalem o tych modelach co mi podales i znalezlem jeszcze na forum inne co myslisz o tym czy nie bedzie lepszy wybor np:
1- Samsung 32R82B
2- LG 32 LB75
3- Panasonic 32LX70(ale troche drogi)
chcialme dodac ze dzownilem i za okolo 3-4 miesiac bede mial cyfrowa tv wiec czy odbior sd jest taki wazny???czy nie lepiej sie przemczyc i czy przy cyfrowej tv nie sprawdzi sie lepiej ten samsung lub lgod tych zaproponowanych wczesnije przez ciebie??? i jak mozesz to twoim zdaniem mozesz mi wybrac 3 najlpesze z tych wszystkich dla mnie wedlug ciebie jako eksperta aha i ogladac przerwazenie bede 2.1metra max 2.5 .dzieki z gory i prosze o odp bo cche jechac kupic jak najszybciej:D
 
Do góry