Tv LCD i nagrywarka DVD firmy LG ??

elaguna

New member
Witam serdecznie,

Mam w planie zakupic TV LCD i nagrywarke DVD z HDD:

1: LG TELEWIZOR LG-32LC52 5000:1,2xHDMI http://www.zadowolenie.pl/?mod=produkty&action=zobacz&id=9358&partner=skapiec
2: LG NAGRYWARKA PŁYT DVD LG RH-278H (250GB,HDMI,USB) http://www.zadowolenie.pl/?mod=produkty&action=zobacz&id=9358&partner=skapiec

W zwiazku z tym mam kilka pytan:

1. Narazie posiadam zwykla antene (analogowa) i zwykly telewizor (CRT) czy nie strace 'duzo' na jakosci obrazu przechodzac na telewizor strikte dostosowany do sygnalu cyfrowego jakim jest w.w. telewizor ? Nie mialem okazji nigdy ogladac telewizji z zwyklej anteny na telewizorze LCD (32 calowym).
2. Czy mogliby mi Panstwo doradzic jaki telewizor (jezeli nie w.w.) najbardziej by sie nadawal do sygnalu telewizyjnego z normalnej anteny..?
3. Czy powyzszy sprzet (TV i nagrywarka) bedzie ze soba wspoldzialal - chodzi mi o to czy sa jakies nie-kompatybilnosci w uzytych komponentach ?

Bardzo prosze o rady, linki, sugestie jaki telewizor (do ok 2500 zl) i nagrywarke DVD (do ok 1200 zl) kupic

Z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
Ma stać czy wisieć?

Sprawdź w międzyczasie:
JVC 32 G 80
Sharp 32 WD1
Panasonic 32 LM 70
To zdecydowanie lepsze modele.
A jeśli będziesz - niebieski/ka/ - to dostaniesz rewelacyjna ofertę na nagrywarki .
 

elaguna

New member
kiki napisał:
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
Ma stać czy wisieć?

Sprawdź w międzyczasie:
JVC 32 G 80
Sharp 32 WD1
Panasonic 32 LM 70
To zdecydowanie lepsze modele.
A jeśli będziesz - niebieski/ka/ - to dostaniesz rewelacyjna ofertę na nagrywarki .

Witam,

Jakie masz warunki ? - nie bardzo wiem o co chodzi, ale szukam tv do 2300 zl.. (troszke cena mi sie obnizyla od ostatniego razu)
jaki sygnał ? - sygnal analogowy ze zwyczajnej anteny (mam w planie jakis dekoder)
jaka odległość od ekranu ? - ok 3 m
jakie urządzenia do podłączenia? - nagrywarka dvd, eventualnie PC (sporadycznie)
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? - w nocy
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? - dosc slabe
ile osób zasiada przed telewizorem? - 4
Jaki masz ulubiony program? - tvn, polsat (narazie :>)
Ma stać czy wisieć? - stac

JVC 32 G 80 -
Sharp 32 WD1 -
Panasonic 32 LM 70 -
Troszke za drogie dla mnie, kosztuja ponad 2200. Najchetniej bym kupil wlasnie w cenie max 2200 zl. Moze cos do tej ceny doradzisz:)

Narazie nie bede niebiestki:)

Serdecznie pozdrawiam
 
Do góry