Lg 32lc2rr

Rafal D.

New member
Witam,

Mam pytanie, Telewizor LCD LG 32LC2RR:

1) Złącze ma jedna HDMI, czy to za mało?, jak np. Dekoder Cyfrowy Polsat ma HDMI + Odtwarzacz HD/Blu-Ray gdzie połącz do telewizor?

2) Czy wbudowane telewizor są tylko srebrno-czarna?

Proszę o odpowiedź?
 

gerd

New member
1.Polecam kupić w takim wypadku rozgałęziacz HDMI - są w MM lub na allegro

2. Chodzi o obudowę? Z tego co wiem jest jeden typ ,ale radzę poszukać w sieci baz sprawdzic w Media... a może ktoś jeszcze się tu wypowie.

Pozdrawiam!!
 

autorus

New member
1 złacze to stanowczo za mało. Zabawa z rozdzielaczami tez nie jest najmadrzejszym pomysłem, szczególnie jak jeszcze nie kupiłeś TV. Szukaj czegoś z co najmniej dwoma lub 3 HDMI. Bo poptem bedziesz załował. Mam ten sam problem. Inna sprawa czy akurat LG, mam plasme i lcd lg i na dziś bym juz ich nie kupił. Ale to moja subiektywna ocena.

Autorus


Rafal D. napisał:
Witam,

Mam pytanie, Telewizor LCD LG 32LC2RR:

1) Złącze ma jedna HDMI, czy to za mało?, jak np. Dekoder Cyfrowy Polsat ma HDMI + Odtwarzacz HD/Blu-Ray gdzie połącz do telewizor?

2) Czy wbudowane telewizor są tylko srebrno-czarna?

Proszę o odpowiedź?
 

ewing

New member
A czemu odradzasz rozgałęziacze ? Wg mnie nie obniża to jakości, a jest dobrym rozwiązaniem w przypadku TV z jednym tylko wejsciem HDMI.
Inna sprawa z tym LG - ja jestem zadowolony z dzialania mojej plazmy.
 

woglu

New member
ale co sądzicie o tym modelu

czy warto nabyć tego LG, i co sądzicie o tym że ma HDD (po co w tym wypadku jakieś "nagrywadła"). Właśnie też planuję kupić TV LCD. I wybór padł na LG, brałem pod uwagę też MIRAI 32"
 
Do góry