co wybrać

szczuply

New member
Właśnie się zastanawiam czy postawic na lcd czy plazmę
Mam kablówkę aster (maja podobno na hd coś zmieniać u mnie) no i dvd mantę.

Zastanawiałem się nad 42 calami i już sam nie wiem co zrobić
Bardzo podobała mi się toshiba z3030 ale ostatnio wacham sie co do LG 42 LF65r albo LG LC51 no i jakaś plazma nieraz chodzi po głowie.

Co w moim przypadku byście wybrali oglądam telewizję z 2-2,5m a obecnie mam daewoo 32cale LCD i jest przyjemnie
 

szczuply

New member
Najgorsze jest to że aby zakupić w miarę przyzwoity telewizor muszę skorzystać z oferty euro (30rat 0%), a oni nie mają w swojej ofercie z3030 w wersji 37cali.

Kusząca oferta jest 42LG LF65r bo kosztuje 5000 ale tak prawdę mówiąc ostatnio szala przechodziła na LG LC51 ze względu na 5ms matrycę i złącze dvi z którego teraz korzystam przy połaczeniu kompa z tv
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
widzę że najważniejsza dla Ciebie jest cena . To tak jakbyś myślał poważnie o zakupie Mercedesa - a w gazecie napisali że jest promocja na Dacia Logan - i lecisz po zakup.
Ja odpuszczam taka logikę zakupów.
 

szczuply

New member
Cena odgrywa rolę bo wiadomo tracić się kasy nie chce.

W poniedziałek będzie objazd wszystkich sklepów i porównam sobie jak w rzeczywistości to wszystko wygląda.
 

gatar

Active member
Bez reklam
szczuply napisał:
Cena odgrywa rolę bo wiadomo tracić się kasy nie chce.
Oczywiście nikt nie chce tracić kasy.
Ale ...zakup tv to jest strata kasy.
To nie inwestycja. No chyba, że w dobry obraz. :)
Pamiętaj ... nie kupuj ceny ... tylko obraz, jego jakość.
 

szczuply

New member
No właśnie i tu jest problem.
Ze 2 lata temu jak wybierałem tv bardzo zastanawiałem sie nad zakupem lg ale bank zrewidował moje poglądy i musiałem zadowolić się daewoo 32 cale).

Mówiąc szczerze jestem zadowolony bo chodzi u mnie w domu trochę lepiej niź w sklepie.

Przyszedł czas na coś lepszego i już byłem gotów na zakup lg lc51 a tu zamieszanie w euro z 30ratami 0% i stać mnie na lepszy zakup.

Tylko czy jest sens w moim przypadku kupować lepszy skoro sygnał ma słabszy i połowy możliwości telewizora nie wykorzystam.

A co wy byście wybrali w moim wypadku do kablówki i dvd o wielkości 37-42
 

szczuply

New member
Czytając forum choć nie jestem za bardzo za plazmą to podobno w moim przypadku było by to rozsądne zmienić lcd na plazmę.

Co myślicie o TH-37PV70P panasonica
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jesteś w działe LCD LG - więc to nie ten wątek. Na temat Plazmy panasonica V 70 - masz kilka tysięcy wpisów.
Jest też wątek o różnych lcd - co kupić ?
Tam zadaj pytanie.
 
Do góry