PILNE LG 32lc52

chomiol

New member
witam mam pytanie co powiecie o tym modelu
bedzie do niego podlaczone kino domowe LG 502
konsola PS2
i jak na tym wyglada Polsat Cyfrowy
prosze o szybka odpowiedz z góry dzieki
 

median

New member
Z tego co widzialem to niezle sobie radzi taki model z sygnalem satelitarnym! Ogólnie sam mam LCD LG inny model i polsat cyfroawy nie mam zadnych zastrzezen!
 

Twix

New member
LG lc 52

Mam ten telewizorek od 2 mieśęcy, chodzi super ja mam N kę i przy sygnale w okolicach 80% jakości i 100 siły nawet słabsze stacje mają dobrą jakość. Jedynie do czego się mogę przyczepić to czerń pszy oglądaniu w nocy, ale jest to moje odczucie reszta famili nic nie zaóważyła. Odbiór z dvd mam Panasonika S 42 jest super,dzwięk pszecietny ale puściłem przez wzmacniacz i na kolumny .
Polecam telewizorek dobra cena dobre parametry.:cool:
 

kolo_18

New member
Lg 32lc52

Witam

Posiadam ten model i naprawde bardzo go polecam :eek:k:. Mam podlaczony do niego:
- polsat cyfrowy jest bardzo ladny sygnal i tez na 80-90%
- DVD z divx Ferguson d-780 HX zalezy jaka kompresja divx-a ale jest bardzo ladnie i polecam ten odtwarzacz jest super to nie jakas manta.
- PC sygnal super i na filmach oraz grach szczeka opada
- sygnal z anteny naziemnej zalezy kto i gdzie, czyli kto ma jaki sygnal. U mnie jest bardzo dobrze i nie narzekam rozniez na skalowanie obrazu jest OK

Zalety:
- cena!!! najwazniejsza zaleta po co przeplacac skoro ten tv za 2 lata bedzie kosztowal grosze jak i te za 4tys zl
- ladny design
- czas reakcji 5ms
- kontrast 5000:1 dynamiczny a normalny 1200:1
- duzo zlacz 2xHDMI, VGA, 2x EURO, Component, RGB i inne :-D
- latwe w obsludze menu

Minusy:
- troszke duzy pilto ale idzie sie przyzwyczaic, bo jezeli tyle klawiszy mialo by byc na mniejszym to bylby strasznie niewygodny
- podstawka nie obracana szkoda
- i tyle nie ma wiecej minusow

Bardzo polecam nie zawiedziesz sie. Jakbys mial inne pytania pisz na forum albo na PW.
 

chomiol

New member
dzieki za odpowiedzi ale juz wczoraj go nabyle w MEDIA M za 2.499zl
a wiec tak pierwsze wrazenia
wyglad jest super jak na mój gust ,mojej zonie sie tez podoba
obraz z Polsatu Cyfrowego jest bardzo pozytywny co niektóre programy sa dosc slabe ale programy jak:polsaty wszystkie,wszystkie TVN-y,obraz super(9/10)
TVp1 i 2 (obraz 8/10) reszta w granicach (6-8/10)
kolory sa zywe i wyrazne chodz czern mogla by byc bardziej czarna ale i tak bym dal (9/10) bo to tylko LCD z nie najwyzszej pólki
glos w tv dosc dobry chodz bedzie malo uzywany bo przewaznie idzie przez kino
kino DVD chodzi bardzo pozytywnie dal bym (9/10) kino mam tez LG wiec najwazniejsze funkcje z DVD sa na pilocie od telewizora
co do PS2 troche sie zawiodlem wlaczylem gre PES2008 i...... powiedzial bym ze na 50 mhz lepiej wygladalo przy tej grze dalbym ocene(5/10)
ale jak wlaczylem FIGHT NIGHT 3 no to juz bylo lepiej (8/10)
dzis posprawdzam jeszcze troszke gier i zobaczymy jak smiga na GT4 i jakies strzelankach (BLACK)
i tak moze bedzie za niedlugo PS3 widzialem jak to smiga na SONY 32' w HD grafa moze wcisnac w fotel
co do pilota jest duzy ale da sie przyzwyczaic do DVD tez jest taki duzy
nie sprawdze za to jak to chodz w HD narazie zadnego urzadzenie niemam pod HD ale w maju konczy mi sie umowa Z polsatem wiec przedluze ja ale juz wezne ten nowy dekoder samsunga HD napewno bedzie ZYLETA

co do wad to narazie nie znalazlem(oczywiscie to jest tylko moja skromna opinia)

jeszcze jedno w media pisalo na nim FULL HD hehe smieszni sa a czas reakcji 8ms a ma 5 ms
 
Ostatnia edycja:
Do góry