Lg 37lf65r

klesiu

New member
Witam mam zamiar kupić ten lcd LG
www.ceneo.pl/650517
-bedzie oglądany z odległości 3-3,5m
-bedzie chodził głownie na polsacie cyfrowym ale takze na PS3, DVD i starym XBOXie (głownie do filmików rmvb, x264 czy dvix)
Podpowiedzcie cos o parametrach tego LCD
-czy czas reakcji na poziomie 8ms nie jest za wolny?
- co do rozdzielczości to spotkałem sie z opinią ,że polsat w full hd może wyglądać gorzej niż w HD ready niższej rozdzielczości. Inni mówią, że to bzdura. Jaka jest wasza opinia?
-no i do myślenia daje mi cena bo 4 tauseny za full HD to chyba b. mało? A LG to chyba nie jakiś dzisiejszy rubin. Myślałem,że to w miare dobra marka. Jesli sie myle prosze o szybkie przywrócenie mnie do pionu znim popełnie błąd za 4 kafle!!!
Ogólnie prosze o opinie czy to dobry zakup. Jesli nie prosze o jakas alternatywe.
Pozdrawiam
 

michal.karpik

New member
Hej!

Ja jestem szczesliwym posiadaczem tego LCD i nie narzekam. Na poczatku rozwazalem kupno HD ready, ale ze mieszkam w anglii i telewizja HD bedzie tu wkrotce bardzo powszechna (w SKY jest teraz 9 programow narazie) kupilem Full HD i jesli ktos Ci mowi, ze jesli puscisz kanal Full HD to nie bedzie roznicy miedzy HD ready i Full HD to sie bardzo myli. Pewnie ma HD ready i oczywiscie broni swego. Ja jestem bardzo zadowolony. Dokupilem do tego zwykly odtwarzacz DVD Philips DVP5960 z upscalingiem i bylem pod ogromnym wrazeniem jaka piekna robote robi ten odtwarzacz. Obraz jest cudny.

Niedawno kupilem tez karte do kompa GeCube HD2600XT i kabel hdmi 5m zeby moc zobaczyc jak filmiki HD wygladaja na tym tv. Siedzialem i nie moglem wyjsc z podziwu. Wedlug mnie to wszystko glownie jest zasluga Full HD, wiec warto!!!

Pozdrawiam!
 

klesiu

New member
do michal karpik

no dizeki za opinie .
A powiedz jeszcze czy moze probowales podlaczac tego sky'a przy pomocy eurozłacza i jesli tak to jak to wyglada (chodzi o kanaly nie nadawane w HD)
A może masz cyfrowy polsat bo wiem, że jest popularny wsrod polaków na wyspach
Dzienx
 

michal.karpik

New member
Niestety jeszcze nie mam SKY (jeden z wiezowcow zaslania mi odbior). Mam cyfrowa telewizje - darmowa, nazywa sie Freeview. Biorac pod uwage ze kanaly te ida zwyklym kablem antenowym i jakosc ich jest napewno nie taka jak na SKY to obraz nie jest tragiczny - jest zadowalajacy.

Moze w jakims stopniu moglem ci pomoc.
 
Do góry