Lg 37 LC41

Rabbit

New member
Witam
czy ktos mógłby mi udzielic informacji o tv z tytulu tego postu?? szuaklem an forum, ale niestety nic nie ma ciekawego, za to jest duzo o modelach znacznie drozszych - na ktore akurat mnie nie stać:) ten lcd kosztuje teraz w nas 2999 , do tego raty 3x0% , wiec uwazam ze warto. Ale czy to odbry lcd?? Dowiedzialem sie ze podobno sa problemu z glebia koloru, ze czarny nie jest wcale taki czarny jak byc powinien itp. - ale czy to prawda czy tylko plotki tych , ktorzy sie na tym nie znaja?? Bede wdzieczny za jakiekolwiek info.
pozdrawiam
 

ewing

New member
Nowe matryce LG maja baedzo naturalne kolory. Mi sie podobaja ale kazdemu pasuje cos innego. Najlepzym wyjsciem jest isc do sklepu i porownac z jakims zobaczyc czy Ci ten obraz odpowiada. Jedno jest pewne za ta cene jakos jest super i tym sie charakteryzuje LG!
 

Rabbit

New member
juz mam

witam juz mam ten tv. wszytko ok, ale wokol rogów matrycy, szczegolnie na dole , przy czarnym obrazie , mam lekkie białe refleksy - cos jak poświata. z jakiego powodu - czy to wada matrycy?? juz zaczynam sie denerwowac....
dodam ze tv nie jest jeszce podpiety przez hdmi, a przez zwykly scart , do starego dekodera cyfry. za dwa dni podlacze go do n-ki przed hdmi i wtedy zobacze co i jak - i czy ta poswiata nadal jest.
 
Do góry