LG plazma Full HD 50'

S_Mac

New member
Na stronie LG Polska pojawił sie nowy model plazmy 50' Full HD 100Hz - 50PF95. Ciekawe jak to będzie chodzić? Parametry są takie jak w 60'. Tą 60 widziałem w akcji i robiła świetne wrażenie, więc jeśi 50' będzie chodzić podobnie i cena nie będzie przesadzona, to może to być bardzo ciekawy telewizor.
 

KATANKA

New member
Właśnie czekam na dostawę tej plazmy do domu. Co mnie tylko zdziwiło to mały kontrast jak na plazmę z full hd. Czy to dobry wybór to sie okaże. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mały kontrast w plazmach to szara czerń .
Ale jak dostaniesz proszę napisz kilka słów :)
 

KATANKA

New member
Jak dowiadywałam sie u producenta dlaczego jest taki mały kontrast tj. 3000:1 to mi powiedzieli że jest to kontrast statyczny i nie ma czym się przejmować. Zobaczymy. prędzej miałam plazme też LG 50 PC 51. Ale się popsuła. :)
 

KATANKA

New member
Jestem pod wielkim wrazeniem. To są dwie różne plazmy. Po pierwsze pf ma ładniejsza obudowę i jest większy, po drugie wyświetlacz jest dotykowy tj. zmiena programu, głośność itp. Wyświetla sie również na jakim łączu jesteśmy czyli czy na av, hdmi i inne. Wyświetla informację o programie w jakiej rozdzielczości nadawany jest program. Mimo małego kontrastu 3000:1 przypominam że to kontrast statyczny czerń nie jest szara. Można ręcznie zmiejszyć lub zwiększyć kontrast. Tak naprawde cały czas go testuje. Naprawdę robi wrażenie. Tylko, że cena jest zniewalajaca ok 10 000. A i taka ciekawostka, nie podają tego żadne broszury plazma ma wejście PCMCIA. Jeszcze niewiem do czego go użyję :)
 

jtd

New member
Bez reklam
A nie lepiej poczekac na nowe plazmy LG z serii 6000, 7000 ... ? Tam bedzie super kontrast.
 

Hartson

New member
Bez reklam
Jtd dzięki za info - chyba poczekam na te modele o których piszesz.
Mam do Ciebie 2 pytania:
1. Może się orientujesz kiedy mogą pojawić się w Polsce ?
2. Masz może jakieś linki gdzie można te plazmy zobaczyć ?

Jeszcze się zastanawiam nad nowymi plazmami Samsunga i Panasonica ( tylko nie wiem
jaki panel zotał wykorzystany w nowych Panasach bo te modele PY70 i PY700 prawdopodobnie nie miały zbyt dobrych recenzji ze względu na czerń.
Pioneer wiadomo super ale poza moim zasięgiem finansowym
 
Ostatnia edycja:
Do góry