Problem z LG 32LB75 i nbox

MARYN_83

New member
mam wyzej wymienionego LCD i n telewizje
otóż mam taki problem
podłączyłem n-ke do LG przez HDMI, a na ekranie pisze ze brak sygnału
sprawdziłem połączenie przez złącze EURO i wtedy jest obraz z n-ki na AV1
Wszystkie trzy porty HDMI1,HDMI2,HDMI3 sprawdzałem i nic.
Prosze pomóżcie
 

dr Marian

New member
Witam.
Jeżeli sprawdziłeś kabel, a inne urządzenia działają przez HDMI poprawnie, to musisz zdać się na łaskę eNki.
A z resztą temat z problemami z telewizją N w roli głównej wałkowany już wielokrotnie. Wyszukiwarka przywita Cię z otwartymi rękoma.
Pozdrawiam.
 

ewing

New member
Mialem ten sam problem to nie wina LG, to wina n-ki!
Testowalem wyjscia i zawsze wszystko dzialalo tylko dekoder nie:eek:
 

j.m.oizo

New member
Podłacz n-Boxa poprzez HDMI.
Ustaw HDMI w TV , włacz n-Boxa i wciskaj na nim przycisk RES az do pojawienia sie "720" lub "1080" na wyswietlaczu.
Zmiane zainicjuje podwojne wcisniecie - czyli trzeba dwa razy wcisnac zeby zacza zmieniac.

Pozdrawiam i powodzenia
 

redlum

New member
Bez reklam
a jak to nie pomoze - to przytrzymaj ten przycisk przez parenascie sekund - az sie pojawi DVI

jesli to zadziala - to bedziesz musial dodatkowo chinchami podlaczyc dzwiek
 

marmat

New member
Jeżeli nie pomoże to masz coś uszkodzone mam ten sam srzęt i działa super na wszystkich HDMI tzn. wyłączając bolączki N-ki np. Discovery HD
 

MARYN_83

New member
Dzieki. udalo sie. na n-ce pojawilo sie 1080 i zadzialalo. ale mam jeszcze jeden problem. teraz na niektorych kanalach nie mam glosu. od czego to moze byc.
 

j.m.oizo

New member
na pilocie wcisnij klawisz "OPT" i tam masz opcje dzwieku . Tam cos potestuj w ustawieniach.
I sprawdz jak w menu w ustawieniach TV masz wybrane , czy dzwik Dolby Digital jest na Tak czy na Nie. ja przy kablu HDMI mam wybrane Tak.
 

zbyszek53_51

New member
LG 32LB75 czy jest PIP

Witam i mam pytanie do tych co posiadają juz ten telewizor bo w Specyfikacji Technicznej w jednych sklepach jest wpisane ze posiada PIP a w innych sklepach że nie , i jeszcze inna prośba jak odbiera kablówkę ten telwizor bo mam zamiar go kupić ale nigdzie nie znalazłem opini.Dziękuje.
 

Kristofer7

New member
Mam, takie same problemy,że nie mam głosu. Gdy przełączę na euro to oka hdmi na niektórych kanałach nie mam głosu.No i ktoś może mi podpowie komponent na jakiej częstotliwości ustawić n ,bo przez komponent to nic nie mam ,brak sygnału.
 

Kristofer7

New member
n

Jeżeli posiadasz n i na niekttych kanałach nie masz dźwięku to trzeba zmienić w ustawieniach w dekoderze n-ki , ja już to uczyniłem i jest oki
 
Do góry