42lc2rr - dysk buczy

j.m.oizo

New member
Witam.
Po 4 miesiacach uzywania zacza mi dysk buczec w tv.
Czy wizyta serwisu to załatwi?
czy ktos juz tak miał , wzywał serwis i cos na to poradzili????

Pozdrawiam
 

j.m.oizo

New member
Zadzwoniłem do serwisu w lublinie - to pan kazał mi przywiesc telewizor do nich - bo oni nie maja czym tego przewiesc.
A czas naprawy okreslił na minimu 7 dni.

To ja podziekuje za taka naprawe.


Mozecie mi powiedziec czy to jest taki zwykły dysk (jak w komputerze) i czy mozna go samemu wymienic????

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

baranskia

Member
j.m.oizo napisał:
Zadzwoniłem do serwisu w lublinie - to pan kazał mi przywiesc telewizor do nich - bo oni nie maja czym tego przewiesc.
A czas naprawy okreslił na minimu 7 dni.

To ja podziekuje za taka naprawe.


Mozecie mi powiedziec czy to jest taki zwykły dysk (jak w komputerze) i czy mozna go samemu wymienic????

Pozdrawiam

@ j.m.oizo
Ahoj!
:)
No, co ty! Nic nie grzeb sam, bo stracisz gwarancję i uprawnienia konsumenckie!
A najlepiej to (jeśli nie chcą Ci wymienić buczącego dysku w serwisie) niech Sprzedawca (!) wymieni Ci cały tv na nowy albo NIECH ZWRÓCI PIENIĄDZE - żądaj na podstawie " niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową" >>> patrz w: Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002 r. Nr 141 poz. 1176) - która określa obowiązki sprzedawcy względem konsumenta.
:hmm:
Pogoogluj i przeszukaj forum, a znajdziesz podpowiedzi. Ostatecznie zwróć się do Rzecznika Konsumentów lub UOKiK - link poniżej:
http://www.uokik.gov.pl/pl/ochrona_konsumentow/faq/

Trzymam kciuki i pozdrawiam!

Adam
 

j.m.oizo

New member
nie mowie ze niechca mi wymienic ale kaza mi tam do nich TV samemu zawiesc bo oni nie maja jak go zabrac.

Wiecie moze na jakim złaczu jest ten dysk??? PATA czy SATA?
 

j.m.oizo

New member
Witam.
Ponawiam temat.
Gdzie w TV mam szukac tego dysku??
zdjołem tylna obudowe , tylko ze tam wszystko pod metalowa osłona jest.
Chetnie bym ten dysk wogole wyłaczył.


Serwis dalej kaze mi TV do nich przywozic - i pozniej czekac na telewizor minimum 7 dni.
 
Do góry