Lg 32lt75

mkielkowski

New member
Witam!

Wiem, ze to starszy juz model ale interesuje mnie z powodow wlasnie wbudowanego hdd i mozliwosci nagrywania programow, a poniewaz niewiele ogladam TV i nie zawsze mam na nia czas, jest mi to potrzebne bardziej, niz najnowsze i najlepsze technologie obrazu.

Chcialbym dowiedziec sie od jego uzytkownikow, czy moglbym nagrywac programy z telewizji cyfrowej? Mam najprostsza na rynku oferte TNK i interesuje mnie, czy funkcja zapisu np. jakiegos meczu pod moja nieobecnosc, bylaby mozliwa?

Druga sprawa dotyczy podlaczenia tego TV z laptopem oraz zgrywania zawartosci HDD, czy jest taka mozliwosc? Chce w niedalekiej przyszlosci zakupic nowy laptop, z wyjsciem HDMI i przez nie podlanczac do TV. Bylbym wdzieczny za jakies informacje.
 

zbyszek35

New member
LG32lt75

Witam długo sie zastanawiałem nad zakupem LCD, czytałem wiele opinii na temat tego TV i faktycznie Rewelacja też mi zależało na dysku 160 G, supers sprawa , programuje sobie jutro oglądam , mam tuner cyfrowy i Polsat , świetna sprawa Obraz żyleta , i czała reszta Design Super, Gorąco polecam znalazłem go w Zawierciu za 1900 zł, Naprawdę Warto !;)
 
Do góry