Problem z 32LC52

Suchy_PL_

New member
witam po raz 1 na tym forum:) ostatnio zakupiłem LG 32LC52 TV fajny ładne kolory ale ma wadę od dołu jakieś 15cm jest ciemniejszy pas tak jakby lampa wysiadła czy coś :/ mam możliwośc wymiany na LG 32LC2RR i tu pytanie czy naprawde warto? czy jakosc wyswietlanego obrazu bedzie gorsza? w moim kontrast dynamiczny to 5000 a LC2RR ma 1600 :/ Prosze o rade bo niewiem czy reklamowac czy wziac tego LC2RR
 

asmax33

New member
plama

Witam mam podobny problem z 32LC52 czasami po włączeniu tez jest dziwna plama ale po paru minutach znika juz sie do tego przyzwyczaiłem ale mam jeszcze jeden problem kupilem kabel HDMI i co sie okazalo po podłączeniu dekodera "N" czy kina domowego które tez ma HDMI po przełączeniu na rozdzielczość 720 lub 1080 nie mam obrazu ?????? wina kabla czy telewizora ???????
 

timbot

New member
Bez reklam
Kolego Suchy_PL, być może za bardzo się wpatrujesz i widzisz nieznacznie nierównomiene podświetlenie matrycy, widoczene na czarnym tle - jesli tak, to niestety lcd tak maja...
Jesli to powazniejszy problem, to wymiana nie jest tak super pomyslem, wedlog mnie lc52 jest znacznie lepsze, lc2rr to staryyy model, ktorego najewieksza zaleta jest wbudowany dysk twardy
niestety osobiscie bedzie Ci trudno zrobic test, bo już chyba nie znajdziesz w zadnym sklepie lc2rr
 
Do góry