Lg 50py2

allabahal

New member
Witam,

Czy może ktoś przesłać fotkę lub rozpiskę ustawień menu serwisowego?
Nie jestem pewien, czy nie przestawiłem czegoś, bo czasami szybko ruszający się obraz rozmazuje się i smuży. Wcześniej nie było tego objawu, a po drugie jakiś ciemny ten ekran...

Z góry dzięki
Krzysiek
 

Far1

New member
Trochę obok tematu, ale...

Krzysiek, jeśli możesz, napisz czy warto tym tv bliżej się zainteresować. Na rynku jest on już trochę czasu, a więc czy jest to telewizorek już przebrzmiały, czy - jak wino - ciąle wart uwagi. Obecnie mam LG 42PX5 - i mimo, iż zszedł on już z handlowego afisza, uważam ten tv za bardzo dobry zakup, ciągle grający, stale się podobający. Teraz pora na coś większego, myślę więc o kolejnym produkcie z logo LG, właśnie o LG 50PY2. Warto?
 

allabahal

New member
Miałem 42PX5R ale padł :-( 50PY2 to większy brat 42" ale... wydaje mi się, że ma trochę gorszą czerń, bo 42" miał ciemne szkło, a ten już jaśniejsze. Poza tym niczym się nie różnią. Tylko z tego co wiem 42" były dwa modele - jeden z wentylatorem, drugi bez. Ten z wentylatorem był lepszy. Jeżeli masz bez wentylatora, to nie zobaczysz różnicy w czerni między 50" a 42". Gdybym kasy miał więcej, to wziąłbym Pioneera.
 
Do góry