lg czy sharp

meaks

New member
Po ostatniej wizycie w MM mam wiele wątpliwości o marce LG. Na pytanie moje jaki telewizor lcd wybrać sprzedawca powiedział, że tylko nie LG. Zaproponował mi model Sharp LC-32RA1E twierdząc, że najlepszy przedstawiciel w tej klasie i cenie. Co wy na to? Jak przy tym modelu wygląda model LG 32LB2R?
 

rafal11998

New member
meaks napisał:
Po ostatniej wizycie w MM mam wiele wątpliwości o marce LG. Na pytanie moje jaki telewizor lcd wybrać sprzedawca powiedział, że tylko nie LG. Zaproponował mi model Sharp LC-32RA1E twierdząc, że najlepszy przedstawiciel w tej klasie i cenie. Co wy na to? Jak przy tym modelu wygląda model LG 32LB2R?

Nie znam tego LG a RA1 mam pół roku i jestem zadowolony. To bardzo dobry telewizor. Śmiało mogę polecic.8)
 

helper

New member
meaks,

jeśli chcesz, aby nawiązała się jakaś sensowna dyskusja, to napisz:
- dlaczego wybierasz między sharpem a lg?
- jakiej przekątnej szukasz?
- jaka kasa?
- jakie źródła? etc.
 

meaks

New member
dyskusja cdn

Dlaczego wybieram między LG a Sharp'em - nie wiem, może sugestie innych i siła reklamy.
Jaka cena - około 3000 PLN to w zupełności starczy aby kupić tv
Jakie źródła sygnału - cyfra + lub zamiennie zwykła anologowa antena, czasami DVD.
Ile cali - myślę o 32', a w wariancie optymistycznym o 37 alu tu trzeba dołożyć około 500 PLN
 

Standard

New member
mam LG 32 lb2r, w życiu bym nie wziął 32 sharpa,
kolesie w MM np w Łodzi wogóle się nie znają (tak było rok temu i półroku temu i pewnie jest i teraz), a smużenie na sharpach które próbowali mi wcisnąć było straszne, leciały napisy, czerwone na białym tle i wygladały jakby czerwina farba sciekała
a LG 32 lb2r zero smużenia, przy czym ten telewizor pokazuje pazur przy dobrym sygnale np dvd, a w swej klasie cenowej jest bezkonkurencyjny


w końcu kupiłem LG w sklepie internetowym o 25% taniej niż był w MM
 

GigeR

New member
Jeśli masz kupować telewizor do 3000zł to polecam tutaj zdecydowanie Sharpa WD1, na necie można znaleźć od 2700zł ( http://www.ceneo.pl/535042 )
W tym przedziale cenowym nie znajdziesz nic lepszego, sporo już zostało o nim napisane dobrego na tym forum takze poszukaj, poczytaj.

Natomiast tutaj nie można porównywać LG LB2R, ponieważ jest to tv z technologią 100Hz i jest to klasa wyżej od SHarpa WD1. Osobiście jeśli chodzi o 100Hz, to polecam Panasa LX70P, na necie dostępny już od 3200zł.

Pozdrawiam
 
Do góry