Plazma lg 42,gdzie naprawić?

falco555

New member
Witam,użytkuje od 3 lat plazme Lg 42 cale,3 miesiące temu pojawił sie pionowy jasny pasek z lewej strony,teraz jest ich chyba z 10,czy to juz koniec?,czy jest jakaś szansa naprawy?, w załączeniu zdjęcie,przy braku sygnału,wtedy najlepiej widać problem.Jeśli ktoś by się podjął naprawy proszę dać znać.
 

Attachments

  • dscf1718_8370.jpg
    dscf1718_8370.jpg
    39,9 KB · Wyś: 1912

lennox2

New member
falco555 napisał:
Witam,użytkuje od 3 lat plazme Lg 42 cale,3 miesiące temu pojawił sie pionowy jasny pasek z lewej strony,teraz jest ich chyba z 10,czy to juz koniec?,czy jest jakaś szansa naprawy?, w załączeniu zdjęcie,przy braku sygnału,wtedy najlepiej widać problem.Jeśli ktoś by się podjął naprawy proszę dać znać.


No a próbowałeś w serwisie LG?!
 

baranskia

Member
Hmmmm, przecież SKÓRKA NIE WARTA WYPRAWKI... niestety

dr Marian napisał:
Bez problemu naprawisz w autoryzowanym serwisie.
Wejdź na strone www.lge.pl - znajdź serwis w Twoim rejonie - zadzwoń i się umów i po kłopocie.
Pozdrawiam

:hmm:
Panie dr Marian [-ahoj!:roll: ],
Ależ raczej jednak nie do końca ma Pan rację, bo (wg mnie) w tym przypadku...
SKÓRKA NIE WARTA WYPRAWKI
- porównajmy sobie ceny nówek i samej matrycy do wymiany plus ROBOCIZNA!!! = NIE OPŁACI SIĘ // BEZ SENSU - lepiej kupić nówkę na 24-miesięcznej gwarancji!
[a na tej matrycy trzaba założyc jakąś maskownicę i grać dalej az do bólu...]
- of course: to moja osobista opinia i nikt nie musi jej ani potwierdzać ani się z nia zgadzać, ani... ani...
I to by było na tyle...
Pozdrawiam wszystkich bardzo!
:cool:
Adam B.
 

kamilboczek1

New member
Witam. Gdybym Dorwał tą plazmę wtedy gdy miałaona jedną linie, to myśle że udało by mi się to naprawić... Ale teraz już bedzie b.ciężko. Mam na sprzedanie różne płytki do róznych modeli plazm LG. Gdyby był pan zainteresowany, to prosze pisać
 

kamilboczek1

New member
Witam. Gdybym Dorwał tą plazmę wtedy gdy miałaona jedną linie, to myśle że udało by mi się to naprawić... Ale teraz już bedzie b.ciężko. Mam na sprzedanie różne płytki do róznych modeli plazm LG. Gdyby był pan zainteresowany, to prosze pisać
 
Do góry